Është koha për të zgjedhur atë për ju!
Duke mjegulluar kufirin midis orës dhe byzylykut, këto pjesë të çmuara do ta kthejnë pamjen tuaj në një nivel krejtësisht të ri elegance
Është koha për të zgjedhur atë për ju!
Duke mjegulluar kufirin midis orës dhe byzylykut, këto pjesë të çmuara do ta kthejnë pamjen tuaj në një nivel krejtësisht të ri elegance
Me një zinxhir elegant të veshur me ar rozë dhe një kuti katrore të zbukuruar me kristale çeke, kjo është dhurata perfekte për dikë që dashuroni
Me një zinxhir elegant të veshur me ar rozë dhe një kuti katrore të zbukuruar me kristale çeke, kjo është dhurata perfekte për dikë që dashuroni

Korniza të përmasave të mëdha përjetësisht magjepsëse në nuanca të errëta breshke. Pajisur me lente të polarizuara gri gradient.

Korniza klasike në ngjyrë rozë-ari, çelik inox ultra të lehtë. Me lente të polarizuara në kafe të butë, gradient

Dilni jashtë me glam

Kjo është koha e vitit kur më në fund mund të dalim jashtë dhe të kënaqemi nën diell. Pavarësisht nëse do të bëni një shëtitje në park, për një piknik të këndshëm apo një vakt në afresk, ka diçka që nuk duhet të harroni: bllokues dielli dhe... syze dielli! Këto të mrekullueshme jo vetëm që do t'ju mbrojnë sytë nga rrezet e dëmshme të diellit, por gjithashtu do t'ju japin pamje magjepsëse dhe plot stil! 

Koleksionet Butterfly Strawberry dhe Lady Bug