Poznaj naszą ekspertkę: Jagodę Gierałtowską

Szukasz pomysłów na stylizacje? Chcesz dowiedzieć się, jak dobierać dodatki? Już teraz znajdziesz porady naszej ekspertki, stylistki Jagody Gierałtowskiej, zarówno w katalogu, jak i na naszym kanale YouTube.

Jagoda Gierałtowska jest absolwentką London College of Fashion, University of the Arts London na kierunku Fashion Journalism. Już w Londynie rozpoczęła swoją przygodę ze stylizacją, asystując i pracując z cenionymi stylistami, m. in. Sarą Gilmour czy Verity Parker. Po powrocie do Warszawy, od 2015 roku pracuje jako niezależny stylista.

Jagoda może się pochwalić współpracą z takimi tytułami, jak Twój Styl, Harper’s Bazaar, Joy, Hot Moda, Cosmopolitan czy F5 oraz pracą przy kampaniach reklamowych, teledyskach i reklamach telewizyjnych. Dzięki pracy jako stylista przy sesjach zdjęciowych oraz na planach filmowych, miała okazję współpracować z największymi gwiazdami polskiej sceny artystycznej. W 2017 roku zajęła 1. miejsce na liście 10 najzdolniejszych stylistów w Polsce według magazynu F5.

Profesjonalne porady Jagody znajdziecie nie tylko w katalogach, ale też w materiałach filmowych na kanale YouTube „Piękna tak jak chcę”. Nasza ekspertka podzieli się wiedzą z zakresu odpowiedniego doboru dodatków, udoskonalania stylizacji – zarówno tych na dzień, jak i na wieczór, czy uzyskiwania looków inspirowanych pokazami mody.

Fjalët nga: Fotografitë nga: New Order