Jetoni jetën tuaj më të mirë me Wellness by Oriflame

Të gjithë duam të dukemi më mirë, të ndjehemi më mirë dhe të jetojmë më mirë, apo jo? Për ta arritur këtë, trupat tanë mbështeten në një dietë të shëndetshme dhe ushqyese. Përderisa qëllimet tona mund të jenë të mira, mund të jetë e lehtë të bjerë shkurt. Mënyra e tmerrshme, e shpejtë dhe e kërkuar e të jetuarit e sotme mund ta bëjë atë një sfidë të vërtetë për të mbajtur një mënyrë jetese të ekuilibruar dhe të shëndetshme.

Set i shëndetshëm


This set will help you fill in any nutritional gaps in your diet and support your overall health and wellbeing. The result - you will feel more energised and balanced. Mix and match the products to create a set that best suits your needs and tastes.


Për Vetëm 51.99

1. Çdo Natural Shake apo Protein Blend
2. WellnessPack për Femra ose WellnessPack për Meshkuj
3. Wellness Qese për vetëm 0.10


Humbje Peshe Set

Ky seti siguron trupit tuaj proteina dhe fibra të domosdoshme për shëndetin dhe ushqimin e tretjes. Do të ndiheni më të plotë mes vakteve dhe do të jeni më pak të tunduar të bëni snack. WellnessPack e shtuar ndihmon në ngritjen e çdo rënie të shkurtër të lëndëve ushqyese dhe promovimin e mirëqenies së përgjithshme. Përziejini dhe përputheni produktet për të krijuar një grup që i përshtatet më së miri nevojave dhe shijeve tuaja.


Për vetlm 80.99 ju merrni

1. Dy pako prej Natural Balance Shake, Sup ose Protein Blend
2. WellnessPack për Femra ose WellnessPack për Meshkuj 
3.Wellnes Qese për vetlm 0.10

 Ushqime që mund ti besoni

Wellness nga Oriflame filloi historinë e saj me Profesorin e njohur dhe autoritetin kryesor botëror në kirurgjinë kardiotoracike, Stig Steen, i cili themeloi Komunitetin e Shkencave të Jetës Igelosa në Skåne, Suedi. Gjatë më shumë se 8 vjet studimesh dhe studimesh intensive, ai zhvilloi Wellness të patentuar nga formula Oriflame Natural Balance Shake. Falë profesorit Stig Steen dhe ekipit të tij të këshilltarëve shkencorë, Wellness nga Oriflame është rritur në një markë të besuar duke ofruar një gamë të gjerë të produkteve ushqyese me cilësi të lartë në të gjithë botën. Të gjitha Wellness-et tona nga produktet Oriflame janë zhvilluar në Suedi dhe ndjekin standarde të rrepta të cilësisë, prodhimit dhe sigurisë, dhe janë çertifikuar nga organizatat më të njohura certifikuese. Pra, mund të jeni i sigurt që po i jepni trupit tuaj maksimumin.

Sigurohuni që nuk i mbaroni përsëri produktet tuaja të preferuara Wellness. Kur blini 3 nga produktet tuaja të preferuara Wellness në një katalog, do të keni një produkt të 4-të FALAS! Për më tepër, nëse blini një nga grupet tona Wellness, menjëherë do të kurseni 20% dhe do të merrni 20% më shumë Pika Bonus! * Kjo është diçka për t'u ndjerë vërtet e shkëlqyeshme!

Dëshironi të dini edhe më shumë rreth përfitimeve të Wellness nga Oriflame? Ndiqni këtë lidhje për të parë videon tonë speciale 'SmartWellnesser' tani:


*Pytni Oriflame Konsultantin për më shumë informata