Zbuloni 5 super përbërës që fuqizojnë NovAge Skinergise

Të jetosh jetën në korsi të shpejtë mund të jetë gjëja jote, por të gjitha netët e vona, ngjarjet shoqërore dhe ngrënia gjatë lëvizjes mund ta lënë lëkurën tuaj të duket e lodhur me rrathë dhe vija të dukshme të errëta. NovAge Skinergise është krijuar për të luftuar pikërisht atë, me një sërë përbërësish të fuqishëm që do t'ju bëjnë të dukeni me fytyrë të freskët dhe të ndezur në asnjë moment!

 

Taurina me origjinë natyrore
Ju mund ta njihni Taurinën si përbërësin e fuqishëm energjik që përdoret në shumë pije energjike, por a e dini se ka përfitime të fuqishme energjizuese edhe për lëkurën tuaj? Si përbërës i NovAge Skinergise, Taurina ndihmon në rimbushjen e lëkurës duke siguruar qelizat me energji, duke zvogëluar linjat e dukshme dhe duke ju bërë të dukeni më pak të lodhur.

Ekstrakt i qelizave burimore të bimëve Açai
Açai është një kokrra të kuqe me antioksidantë që prej vitesh po i bën tasat e gëmushëve tanë të shëndetshëm dhe të menjëhershëm. NovAge Skinergise përmban ekstrakt të qelizave burimore të bimëve Açai, i cili dihet se përmirëson hidratimin e lëkurës dhe mbron lëkurën nga një tepricë e radikaleve të lira dëmtuese të lëkurës të shkaktuara nga ndotja.

Kafeina
Eliksiri i jetës që na kthen në njerëz që funksionojnë në mëngjes gjithashtu mund të përmirësojë qarkullimin e nën syve, të zvogëlojë rrathët e errët dhe linjat e imëta kur është pjesë e një kremi për sytë. Fito! Ne kemi shtuar kafeinë në kremin e syve NovAge Skinergise, sepse dihet se ndihmon lëkurën rreth syve tuaj të duket e qetë dhe e freskuar në mëngjes pasi të keni tërhequr gjithë natën.

Ndotja mbron teknologjinë
Ju mund të mos mendoni për efektet e ndotjes në lëkurën tuaj kur jeni jashtë qytetit, por grimcat nga gazrat e shkarkimit, fabrikat dhe tymi i cigareve mund të thajnë lëkurën tuaj dhe të shkaktojnë plakjen e parakohshme. Tani nuk e duam atë! Teknologjia e Mbrojtjes së Ndotjes të përfshirë në NovAge Skinergise Day Cream është zgjedhur për t'iu kundërvënë këtyre efekteve duke formuar një film që mund të marrë frymë që ndihmon në mbajtjen e grimcave të dëmshme nga lëkura.

Niacinamid
Ky përbërës i fuqishëm për kujdesin në NovAge Skinergise Night Cream ka përfitime të shumta si ushqimi i lëkurës, përmirësimi i elasticitetit, përmirësimi i dukshëm i vijave të holla dhe ndihma për forcimin e barrierës së lëkurës.

Të gjithë këta përbërës janë ato që e bëjnë NovAge Skinergise ndryshe nga një pastrues dhe krem hidratues themelor. Ata punojnë në mënyrë aktive për të përmirësuar lëkurën tuaj, edhe kur jeni duke fjetur! Ndërsa një krem hidratues themelor siguron lëkurën tuaj me hidratim, NovAge Skinergise punon për të zvogëluar të gjitha shenjat e para të plakjes dhe ndihmon për të rritur lëkurën tuaj me energji në mënyrë që të mund të vendosni fytyrën tuaj më të mirë përpara - pavarësisht nga rasti!

Shikoni të gjitha gamat tona NovAge dhe bashkohuni me ne për të festuar 5 vjet lëkurë të bukur në çdo moshë!