Kthehuni ne Natyre

Kur behet fjale per kujdesin e lëkurës tuaj dhe dashurine për ta ringjallur atë dhe për të sjellë freski, gjallëri dhe bukuri të shtuar në të, nuk ka produkte më të mira se ato që përfshijnë përbërësit natyralë. Ata bëjnë mrekulli për të riparuar dëmin që lëkura juaj ka marrë për shkak të atmosferës dhe sjelljen e saj në jetë. Këtu janë disa produkte të mahnitshme që e marrin bukurinë përsëri nga natyrë dhe do të përmbushin të gjitha kërkesat e lëkurës suaj.

 #1 Love Nature Cold Kreme per duar me Dyll Blete dhe Vaj Bajame

I mbushur me bletë dhe vaj bajame, kjo krem do të sjellë lagështinë e humbur në duart tuaja dhe do të pasurojë lëkurën tuaj me energjinë që i nevojitet.Dylli i Bletes është natyral dhe forcon pengesën mbrojtëse të lëkurës, kombinuar me vajin e bajames, kjo formule ndihmon të mbani duart e buta dhe të lemuara. Gama përfshin gjithashtu balsam për buzët dhe kreme per fytyrën, të përkryer për ndryshimin e periudhes sezonale!

 

#2 Love Nature 2in1 Shampon me Vaj Avokado & Kamomile


Ky shampoo ka përbërësit e duhur. Vaj avokado do të zbutë flokët tuaj dhe do të sigurojë atë me lagështi të nevojshme, dhe kamomili do të kujdeset për qetësim dhe per ti kondicionuar.
 #3 Love Nature Gama me Vaj Ulliri & Aloe Vera 


Aloe Vera është një përbërës që ka një numër të madh përfitimesh, duke përfshirë proteina dhe minerale. Vaj ulliri, i pasur me vitamina E, ndihmon rinovimin e lëkurës dhe rrit pengesën mbrojtëse. Ju mund të shijoni përfitsimet që këto dy përbërës sjellin çdo ditë, me Love Nature të Kujdesit të Vaj Ullirit dhe Alore Vera

#4 Love Nature Xhel per Dush Dredhez & Limon I Athet


Qeteso lëkurën tuaj me fara luleshtrydhe dhe hiqni të gjitha qelizat e fëlliqura dhe të vdekura me këtë freskues dhe rigjenerues luleshtrydhe dhe gëlqere natyrale xhel dush. Formula është plotësisht natyrale!

 #5 Love Nature Losion per Trup me Vaj Susam & Manjolia

Bekoni lëkurën tuaj me lagështi dhe butësi shumë të nevojshme me këtë locion trupi të mbushur me ekstrakte të vajit të susamit dhe magnolia. Formula e xhelit të dushit është pa sapun dhe lë lëkurën të ndjehet e butë dhe e lemuar. Pas dushit, përdorni losionin e trupit për të mbajtur lëkurën tuaj të lagur, të butë dhe të lemuar!

Fjalët nga: Fotografitë nga: Oriflame