6 aroma të parezistueshme për meshkuj

Disa mbajnë të njëjtën aromë për një kohë të gjatë, ndërsa të tjerët ndryshojnë nga dita në ditë. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar t'i shijoni gjërat me një aromë të re të firmës ose thjesht të blini diçka për një rast të veçantë - ne kemi aroma për të gjithë. Vazhdoni të lexoni për të gjetur ndeshjen e përsosur për ju!

Giordani Gold Eau de Parfum
Po kërkoni një aromë të përjetshme dhe të fuqishme? Atëherë ky mund të jetë njëri prej jush. Giordani Goldështë një aromë elegante, mashkullore e krijuar me agrume freskuese dhe nota druri të Vetiverit. Nota heroike në këtë aromë është Vetiver nga Haiti. Ajo kullon një aromë prej dheu me një karakter të tymosur që zgjat. Ka erë vërtet të shijshme!

Signature Generation Eau de Toilette
Nëse ju pëlqen një aromë e mirë agrume, duhet ta nuhasni Signature Generation . Dy breza parfumierësh u bashkuan për të krijuar këtë aromë të sofistikuar ku shkrihen së bashku rrënjët e tokës Vetiver dhe Orris të ndritshme. Është një kombinim që nuk duhet ta humbisni. 

 

Nordic Waters Eau de Parfum
Dëshironi një spritz freskues? Merrni në dorë aromën Nordic Waters. Është krijuar me një ekskluzive Nordic Waters akordi i krijuar rreth molekulës Cascalone, e cila ju lë me ndjenjën e ujit të freskët të freskët në lëkurën e ngrohtë. Kjo parfum do të jetë një shtesë e shkëlqyer për garderobën tuaj të aromës!

Glacier Air Eau de Toilette
Grejpfrut, mente pikante dhe gjethe vjollce – a ju duket ky kombinimi perfekt? Do ta gjeni në Glacier Air . Është një aromë e fuqishme e frymëzuar nga gjallërimi i frymëmarrjes në ajër të freskët dhe të freskët nga lartësitë më të mëdha.

 

Ascendant Eau de Toilette
Jini eksta pikant me Ascendant fragrance. Kardamon aromatik dhe bergamot i shijshëm përzihen së bashku me vaniljen e butë për të krijuar një aromë të papërmbajtshme. Spërkateni atë për të ndjerë fuqinë!

So Fever Eau de Toilette
Gjithçka ka të bëjë me atë erëz! So Fever përmban piri piri pimento dhe dru xhenxhefili. Së bashku këta përbërës krijojnë një aromë të guximshme dhe intensive nga e cila nuk mund të ngopeni kurrë!