6 nga produktet më të mira të bukurisë me madhësi udhëtimi për t'i sjellë në udhëtimin tuaj të ardhshëm

Në këto kohë pas pandemisë, të gjithë po bëjnë plane udhëtimi. Ne duam të shkojmë në minutën që rezervojmë dhe duam të udhëtojmë lehtë. Produktet e bukurisë me shumë përdorime në madhësi udhëtimi vendosen në krye të listës suaj të paketimit. Këtu janë gjashtë gjërat thelbësore që do të dëshironi të shtoni.

Maskarë për të gjitha rastet
Shkoni nga një vizitë ditore në një natë me miqtë me këtë maskara me efekt të dyfishtë – mendoni dy furça të ndryshme, por vetëm një produkt. Zgjidhni furçën e sipërme për gjatësinë dhe përcaktimin, pjesën e poshtme për volumin dramatik. Ky bojë për vetulla me shumë qëllime përmban një formulë rezistente ndaj njollosjes që do ta bëjë pamjen tuaj të zgjasë gjatë gjithë ditës. 

Grim magjik udhëtimi për vetullat dhe sytë tuaj
Nëse jeni duke kërkuar për produktin e përsosur të bukurisë me madhësi udhëtimi për të nxjerrë në pah tuajën SYTË DHE VETULLA, mos shiko më tej. Kompleti The One Brows and Eyes do të jetë shoqëruesi juaj më i mirë i udhëtimit. Në paketimin e vogël do të gjeni tre nuanca kafe në një formulë transformuese pluhur në krem. Kjo do të thotë që produkti mund të përdoret i thatë ashtu siç është për të mbushur dhe përcaktuar vetullat, dhe si një rimel i butë pluhur. Por nëse shtoni pak ujë, ai do të bëhet një eyeliner kremoz. Tingëllon si magji, apo jo? 

 

Balsam i vogël por i fuqishëm hidratues
Kur jeni duke udhëtuar, është e lehtë të harroni të sillni një produkt bukurie që hidraton lëkurën tuaj. Paketimet janë shpesh shumë të mëdha dhe jo të përshtatshme kur paketohen. Megjithatë, ne kemi zgjidhjen e këtij problemi, dhe ajo parashikon Balsami Mbrojtës i Kujdesit të Tender. Ky është një produkt bukurie me shumë qëllime që ushqen buzët, kutikulat, duart, bërrylat, thembrat dhe gjunjët. Balsami i madhësisë së udhëtimit përshtatet edhe në një çantë të vogël dore dhe mund të sillet në çdo aventurë. 

Kompleti i konturimit me madhësi udhëtimi
Po bëni një kontakt të minutës së fundit në makinë? Kompleti One Contouring do t'ju ndihmojë të krijoni përfundimin perfekt. Ky produkt bukurie me shumë përdorime përfshin bronzuesin, skuqjen dhe theksimin – të gjitha në një paketim të hollë me madhësi udhëtimi. E disponueshme në tre nuanca për t'iu përshtatur në mënyrë perfekte ngjyrës së lëkurës tuaj. 

 

Buzëkuq me SPF30+
Nuk jeni të emocionuar të tundni ato buzë të bardha të mbuluara me krem dielli në udhëtimin tuaj në plazh? Merrni buzëkuqin Iconic Radiance SPF30+ dhe do të dukeni shkëlqyeshëm në të njëjtën kohë protected from the sun. Win, win! Ky buzëkuq, i përshtatshëm për udhëtim, vërtetohet klinikisht për të hidratuar dhe strukturën e buzëve të lëmuara. Dhe, si qershi në krye, ka nëntë ngjyra të ndryshme për të zgjedhur! 

Pastrues 3-në-1 për check-in
Trajtoni lëkurën tuaj edhe kur udhëtoni! Një pastrues, maskë për pastrim, paketë funksionale gjithëpërfshirëse, është e domosdoshme për këtë hotel room spa night. Pastruesi multifunksional 3D i Gardës Urbane është krijuar nga ekspertët tanë të ushqimit të lëkurës për të pastruar, shfarosur butësisht dhe rigjallëruar lëkurën. Formula përfshin të gjitha gjërat e mira siç janë polifenolet antioksiduese nga bredhi nordik, acidi salicilik (BHA) dhe shtypja e boronicës natyrore exfoliator. Megjithatë, vlen të përmendet se ky paketim shkon fiks për të qenë një produkt i bukurisë me madhësi udhëtimi, kështu që të ndiqni të gjitha rregullat (dhe të shmangni ngecjen në siguri) thjesht vendosni atë në bagazhin tuaj të kontrollit.