Cili është personaliteti juaj i parfumeve?

Po kërkoni dhuratën përfundimtare? Mos shiko më tej! Pas leximit të këtij editoriali e dini saktësisht pse parfumet tona janë dhurata perfekte për çdo rast.

BOLD
Ju pëlqen të jeni në qendër të vëmendjes dhe të përdorni parfum për të qëndruar jashtë. Prandaj, aroma juaj duhet të jetë unike dhe e fuqishme. Keni tendencën të shkoni në shënime përpara dhe modë të modës, dhe e doni idenë e të pasurit një aromë nënshkrimi që njerëzit e mbajnë mend.

Familjet tuaja të aromës
: Woody and Chypre
Parfumet për ju: POSSESSDIVINEMY DESTINY

SENSUALE
 Ju keni një pasion të fortë për jetën dhe doni gjithçka luksoze. Kur zgjidhni një aromë, ju pëlqejnë shënimet indulgjente që ju bëjnë të ndjeheni sensual dhe të sofistikuar. Parfumet duhet të jenë një përvojë e këndshme, si për ju ashtu edhe për njerëzit përreth jush.

Familja e aromave: Oriental, Woody and Chypre
Parfumet për ju: Giordani Gold White Original, So Fever Her, Love Potion EDP

SERENE
Ju jeni një person i lumtur dhe i qetë që e do natyrën. Prandaj, nuk është çudi që ju preferoni aromat e ndritshme me shënime të gazuara dhe zesty. Sipas mendimit tuaj, parfumet duhet të jenë të pastra dhe t'ju bëjnë të ndiheni mirë.

Familjet tuaja të aromës: Citrus, Floral and Woody
Parfumet për ju: Tenderly Promise, Woman’s Collection, Midsummer Woman

I KËNDSHËM
Me një stil të butë dhe romantik, ju doni parfumet që ju lejojnë të shprehni feminilitetin tuaj. Aromat klasike me shënime të lëmuara dhe elegante janë të preferuarat tuaja absolute. Në fund të fundit, ju dëshironi një aromë po aq elegant sa jeni.

Familjet tuaja të aromës: Floral and Woody
Parfumet për ju: Eclat Femme, My Naked Truth, Volare Gold


Fjalët nga: