Produktet e Oriflame që ekspertët tanë të bukurisë rekomandojnë

Ne besojmë se bukuria e vërtetë nuk duhet të mbahet sekret, por të ndahet me të tjerët. Kjo është arsyeja pse ne mblodhëm për ju rekomandimet më të mira të produkteve nga ekspertët tanë të bukurisë nga e gjithë Evropa: konsultantët dhe konsumatorët!

 

Eclat Femme Weekend Ujë Tualeti
Më pëlqen aroma e notave të bukura, të buta dhe të fuqishme në të njëjtën kohë. Jam i mahnitur nga qëndrueshmëria e tij pasi është një vaskë me tualet! Definitivisht parfumi më i mirë Oriflame. - Jelis

 

Diamond Cellular Anti-Ageing Cream

E rafinuar dhe e rehatshme, kjo krem rinovon dukshëm jo vetëm lëkurën, por edhe shpirtin e gruas, duke provokuar ndjenjën e kujdesit, përkëdheljen, luksin edhe me pamjen e thjeshtë të kavanozit "diamant". Dhe kjo na bën të buzëqeshim, e cila më tej fshin rrudhat. Unë filloj të buzëqesh kur shoh kremin në një gjendje të mirë në katalog! Unë e kam përdorur atë për disa vjet, si dhe të dashurat e mia të kënaqura dhe klientët të cilëve ua rekomandova.

MasterCreation Foundation SPF 18
E kam dashur këtë fpudër që kur e kam përdorur për herë të parë :) Kur e aplikoni, duket e natyrshme, nuk krijon një efekt "maskë". Ajo është gjithashtu shumë hidratues. #është # numë1 nga pudrat: shumë efikase dhe ia vlen për çmimin 

Pure Skin Charcoal Maskë
Është një nga maskat më të mira që kam provuar deri më tani dhe ia vlen 10 yje! Pastron edhe poret më të vështira. Aplikimi dhe heqja është e lehtë. - Jennykas nga Greqia

The ONE Colour Unlimited Buzëkuq super Mat!

Këto buzëkuqë janë spektakolare! Ngjyra super intensive, ato nuk ju thahen buzët dhe zgjasin shumë - GuidaSancho nga Portugalia


Cilat janë produktet tuaja të preferuara Oriflame? Lini një përmbledhje në faqen tonë të internetit duke detajuar përvojën tuaj, disa këshilla dhe truket në përdorimin e tyre ose pse nuk mund të lini pa to dhe mund të paraqiteni në artikullin tonë të ardhshëm!