Ide dhuratash të ndajmë Dashuri!

Kush tha që Dita e Shën Valentinit është vetëm për çifte? Ndoshta e keni ndjerë shigjetën e dashurisë kur e patë për herë të parë… por ndjeu edhe një dashuri të thellë për miqtë dhe familjen tuaj! Këtu janë disa ide për t'u treguar atyre se sa shumë kujdeseni!

Për partnerin tuaj
Çfarë është më romantike se Parisi gjatë natës? Eclat Nuit është frymëzuar nga joshja pariziane, energjia e saj verbuese dhe skenat e ndriçuara kundër qiellit të natës. Vishni aromat së bashku dhe bëhuni gati të ndjeni sensualitetin e shtuar!

Për nënën tuaj
 Ajo ju ka mësuar se si ta doni trupin tuaj si dhuratën më të çmuar të jetës. Tani është koha t'i kthejmë asaj pak nga ajo dashuri me produkte për t'u kujdesur për lëkurën e saj - sepse ajo e meriton! NovAge ProCeuticals 6% AHA Peel Solution dhe Retinol Power Drops.

Për babanë
Nëse ai ju ka mësuar se si t'i qaseni jetës pa frikë, jepini një aromë që përfaqëson pikërisht këtë! Glacier dhe Glacier Fire janë aroma gjallëruese të freskëta të frymëzuara nga peizazhet më ekstreme të natyrës. Psst… ju mund t'i jepni të dyja ose t'ia mbani një për vëllain ose gjyshin tuaj!


Për mikun tuaj më të mirë
Nëse ju pëlqen të jeni në përputhje me tendencat më të reja dhe të ndani këshilla për make-up, kjo është dhurata për të! Mascara Wonder Lash XXL është një nga produktet më të dashura të komunitetit tonë. Dhe shumëllojshmëria e nuancave të buzëkuqit Color Stylist Ultimate janë një mënyrë perfekte për t'iu përshtatur personalitetit të saj unik!


Për kolegun tuaj

Nëse ajo ose ai ju ka ndihmuar që në fillim dhe është personi juaj i preferuar për të ndarë një filxhan kafe, tani është koha për ta treguar atë! Nuk ka rëndësi gjinia apo mosha… mbajtja e lëkurës të hidratuar është thelbësore. Hidhini një sy gamës sonë Hydra Radiance!

 Nuk ka asgjë më të bukur se të ndjehesh i dashur dhe i vlerësuar. A jeni gati të ndani dashurinë tuaj?

Fjalët nga: