Zgjoni pamjen tuaj lit-nga-brenda

Është koha të ndërroni perlat tuaja të preferuara me gemin tonë magjepsës! Ne të gjithë dëshirojmë një shkëlqim rinor, apo jo? Një shkëlqim iridescent që na jep atë je ne sais quioi – atë shkëlqimin rinor ditën apo natën. E di se unë po! Mbahuni derisa ju dërgoj në rrugën rinore dhe ndaj me ju të dhënat secrete dhe përbërësit që kam zbuluar për këto perla ndriquese.

Youth Essence
Mund të ju dëgjoj tek pyesni, cila është Esenca Rinore? Pyetje e shkëlqyeshme. Kam zbuluar që formula për youth Essence përmbanë acid hialuronik që ndihmon në plotësim dhe hidratim të lëkurës. Inkurajon një teksturë të butë, një që është e butë dhe elastike në prekje. E kombinuar me një përzierje të dy mineraleve që njihen për butësi dhe ndritshmëri, nënkupton që këto perla ndihmojnë në ndritshmërinë tuaj me shkëlqimin më delikat. 

Më Shumë Intensitet i Ngjyrës 
Nuancat e reja janë të krijuara për të ju përshtatur toneve të lëkurës tuaj në mënyrë që të shijoni me të vërtetë ngjyrën që zgjedhni. Unë personalisht adhuroj GG Natural Radiance klasike, është shkëlqimi im ditor. Nëse një trend mat është stili juaj, atëherë do të adhuroni Matte Bronze pasi që i jep lëkurës tuaj një shkëlqim të prekur nga dielli me një përfundim mat. Nëse preferoni, Luminous Peach ju ngop me ndritshmëri pjeshke për të shtuar ndriqimin tuaj. Dhe e fundit, por jo më e parëndësishmja, nëse dëshironi një ndriques të fortë Subtle Rose është zgjidhja e përsosur për ju.   

Ndritshmëri me Punë-Dore
Ammazza! Që nënkupton “për të vdekur për të” në italisht është se si unë ndihem për këto perla dhe edhe më shumë kur e zbulova që janë të punuara me dorë në mënyrë eksperte nga punëtorët me eksperiencë në Itali. Secila perlë është e pasur me sa më shumë pigmente që është e mundur për të ju dhënë jo vetëm shkëlqim të ndritshëm, por gjithashtu një moment kënaqësie. Jashtëzakonisht madhështore në çdo mënyrë. Vazhdoni dhe kënaquni me veten dhe shkëlqimin tuaj rinor.