Alarmi i Bukurisë: Trendet për vitin 2019

Mikrotrendet dhe idetë e stileve më të nxehta - le të bëjmë më të miren per dollapin tonë dhe çantat me te mira per grim!

Florals – thuaje me lule!

Për të qenë në gjendje të vezhgoni trendin e luleve të dimrit, kombinoni veshjet tuaja me këpucë të ulëta dhe shtesa minimale për të shmangur mbingarkesat vizuale.


Minimaliste

Forma të shkurtra ovale, teknikë të pastër shtypi, thonjtë e bardhë dhe nude - kokën lart, arti i thonjve po merr një kthesë minimaliste.

 

1960

Trekëndëshat, drejtkëndëshat,katroret - printimet retro do të dalin në rrugë. Nga koka tek thembra shumë e guximshme?Printoni pantollona te shkurtera ose xhaketat me ngjyra të theksuara te grupeve.

 

Shine On

Pa marrë parasysh se sa thjesht ju shkoni është gjithmonë një deklaratë, kështu që vetëm shkoni për të!

Shiqoni keteThe ONE Power Shine HD Lipstick

 

Ngjyra te ndezura

E kuqe, blu, e verdhe - zgjidhni! 2019 ka të bëjë me rrikthimin e te zakonshmeve ne paleten e ngjyrave

Check this out: 

Nude

Këtë sezon edhe pamja më e guximshme do të ndërtohet mbi një bazë natyrore, të shëndetshme.

Shiqoni kete: The ONE A-Z Cream

 

Layer

I shkurtër dhe i gjatë, i zi dhe i bardhë - përqafojnë bukurinë e kontrastit!

Fjalët nga: Fotografitë nga: Oriflame