Dhurata të mrekullueshme për gra të mrekullueshme

Moti mund të jetë më i ftohtë dhe ditët e gjata mund të jenë vetëm memorie, por ka një dritë në fund të tunelit. Dhe kjo dritë është ndriçim i Krishtëlindjes!

Tradita dikton që e gjithë familja mbledh rreth pemës së Krishtlindjes për të shkëmbyer dëshira të mira dhe dhurata të zhytura në mendime. Po sikur të humbni dhuratat që do të tregonin dashurinë tuaj për të dashurit tuaj?Ne synojmë t'ju ndihmojmë në një situatë të përjetshme të dhuratave! Ju mund të pyesni veten, çfarë do ta bënte gjyshen të lumtur? Dhe ne themi: Jini të vendosur Merry Vanilla & Cinnamon. Mendoni për këtë: sa herë që ajo përdor Sapun Bar, Bubble Bath ose Cream Hand, aromat e mrekullueshme do ta bëjnë atë të kujtojë momentet e bukura të festës së festës që keni kaluar së bashku.

 

Nëna juaj është ndoshta ajo që ka punuar më shumë për të përgatitur festën e mrekullueshme që do të shijoni këtë Krishtlindje. Si faleminderit, dhurojini asaj setin e Fundjavës Eclat Femme - ajo meriton një luks! Aroma është e gjallë por elegante dhe do të sjellë disa joie de vivre të nevojshme në muajt e dimrit që do të vijnë.

 

A jeni vetë një nënë? A ka ndonjë vajzë për fëmijë në familjen tuaj të zgjeruar? Dëshironi të vini bast se ata duan sirenë? Kënaqeni të riun tuaj me një set magjik të Disney Princess! Sapuni është bërë posaçërisht për lëkurën e re dhe Eau de Toilette do ta bëjë atë të ndjehet si një zonjë e re, me një formulë aromë të butë.


 

Krishtlindja është koha kur më në fund keni për të parë tezen tuaj të preferuar! Dhe ju do të keni vetëm atë gjë që ta uroni - Paketa e çmuar e koleksionit të qumështit dhe mjaltit Me aromën e bukur të nënshkrimit, ekstrakte me burim organik dhe paketim elegant me edicion të kufizuar, do të keni vendin e mbesa të preferuara të siguruar fort.

 

URIME KRISHLINDJET NGA ORIFLAME!

 

Fjalët nga: Fotografitë nga: Oriflame