Summer Night Fever: Zbuloni një kombinim të përsosur të aromave!

Ndërsa në ditët e verës ne preferojmë aromat e freskëta dhe me lule, mbrëmjet e ngrohta janë perfekte për kompozime më të sofistikuara. Dhe nëse po planifikoni një natë me të dashurin tuaj, ne ju kemi gjetur zgjidhje. Zbuloni aromat që do t'ju mbajnë të harmonizuar dhe tërhequr me njëri-tjetrin!

Kompozime joshëse
Nëse jeni duke kërkuar aroma sensuale për femra dhe meshkuj, kjo është një kombinim që nuk duhet të humbisni. Pra So Fever Together Her EDP dhe So Fever Together Him EDT janë dy aromat e dizajnuara për të intensifikuar lojën e tërheqjes! Këto kompozime orientale me një përzierje me lule dhe shënimet e tij për të kanë një gjë të përbashkët. Cili është sekreti i tyre? Përbërësi i përbashkët në shënimet e tyre të zemrës - pimiento e ëmbël.

Përbërës kryesor: Pipet i ëmbël

Përdorur në shumë kultura gjatë historisë si një nxitës, piperi i ëmbël është një erëz intrigues i njohur për vetitë e tij të ngrohta dhe joshëse që i bëjnë jehonë përsosmërisht lojës së dëshirës së nxehtë mes dy të dashuruarve.So Fever Together Her EDP
Kjo aromë intime, me gaz dhe sensual hapet me shënime të ëmbla të rrudhave të kuqe të rrushit, kumquat me lëng dhe ananas. Një emocion djegës i ëmbël
Piper, jasemini dhe aroma prej pjeshkë kadifeje përbëjnë zemrën. Ndërkohë që shënimet e butë dhe joshëse të drurit sandal të çmuar, fasule tonka dhe marshmallow lënë një gjurmë të paharrueshme.

So Fever Together Him EDT
Kjo aromë magjepsëse shkëlqen në jetë me shënime të freskëta të bergamotit dhe vajit të mandarinës, të rrethuar nga shënime elegante me gjethe vjollce. Zemra zbulon shënimet e ngrohta dhe të varur nga piperi i ëmbël, të zgjeruara me thekse aromatike të vajit të urtë dhe vaj kanellash. Veshjet e ngrohta dhe intensive të lëkurave të buta, abs çistër  dhe patchouli ofrojnë një gjurmë të paharrueshme dhe të pafundme.

 
Fjalët nga: Fotografitë nga: Oriflame