Domosdoshmëritë e Bukurisë tuaj Verore

Stina e shumëpritur e verës erdhi, kështu që është koha për të rregulluar qantën tuaj të bukurisë për sezonin e nxehtë. Kontrolloni zgjedhjen tonë të bukurisë që ju nuk duhet ta humbisni!

1. Një maskarë rezistente ndaj ujit
Vera është për të gëzuar, jo për tu shqetësuar për pamjen tuaj! Një maskarë rezistente ndaj ujit do të kujdeset për pamjen tuaj pa marrë parasysh motin dhe destinacionin, në mënyrë që të shijoni plotësisht kohën e kaluar jashtë!

Ne ju rekomandojmë: The ONE 5-in-1 Wonder Lash XXL Mascara Waterproof

2. Manikyr i shpejtë 

Mos humbisni shumë kohë në sesione për manikyr, merrni llakun në ngjyrën tuaj të preferuar dhe jepi thonjëve tuaj ngjyrën shumë shpejtë. Zgjidh nga lista e The ONE 10 in 1 Nail Laquers dhe gëzohuni me ngjyrat më trendi!

 

3. Trego tenin tuaj!
Mbani rrezet e para të diellit në lëkurën tuaj me locion hidratues Sun Zone After Sun Hydrating Lotion Face and Body Do të zbutë lëkurën tuaj nga dielli dhe do të zgjasë tenin tuaj. Është formuluar me aloe vera për hidratim dhe efekt të këndshëm dhe freskues për lëkurën.

4. Aromë e lehtë
Nëse jeni duke kërkuar aromë verore për çdo ditë, merrni parfum lulesh që do t'ju japin një nxitje të energjisë positive. Nëse keni dëshirë për një ikje të vërtetë nga jeta e qytetit, zgjidhni My Little Garden EDT me basil, zambak të luginës dhe musk dhe për një moment ju do të ndiheni si të jeni në një kopsht!

 

5. Vaj i lehtë per trupin
Për përkujdesin e përditshme të trupit tuaj përdoreni një vaj të lehtë si Swedish SPA Mirror Ocean Mazashojeni lëkurën pas dushit për shkëlqim, lëkurë të lëmuar dhe të butë. Aroma e saj ujore me lule me nuanca të buta detare është provuar për të ndihmuar në qetësimin e mendjes suaj. Është i përshtatshëm për të përdorur duke ju falënderuar një shpërndarës pompave

 

 

 

Është i përshtatshëm për të përdorur falënderimet për një shpërndarës pompash
Fjalët nga: Fotografitë nga: Oriflame