Livando dixhitale: Si të shtoni ngjyrën më të nxehtë të vitit 2023 në rutinën tuaj të bukurisë

Livando dixhitale është në trend. Duke u emëruar ngjyra e vitit 2023, nuanca është vendosur të depërtojë në jetën tonë në të gjitha mënyrat, duke u shfaqur në çdo gjë, nga moda tek bukuria. Këtu kemi renditur disa nga produktet tona më të mira të bukurisë që do t'ju ndihmojnë të shtoni ngjyrën në rutinën tuaj të përditshme.

Me një manikyr freskues
Planifikoni të shkoni në sallonin e shtëpisë për një seancë manikyr freskuese? Është koha e përkryer për të kërcyer në trendin e ngjyrave të këtij viti, livando dixhitale. Zgjidhni një  manikyrin te thonjve livando nga OnColour ashtu siç është ose përziejeni atë me një ngjyrë arti të bukur të thonjve. 

Me një locion hidratues
Do të jeni në trend kur hidratoni duart dhe trupin me Essense&Co. Losion për duart dhe trupin me kumbulla dhe mirrë. Absorbohet shpejt dhe e lë lëkurën tuaj të butë, me aromën e shijshme të kumbullës dhe mirrës që mbetet gjatë gjithë ditës. 

Me hije sysh shumëngjyrëshe
Shtoni një ngjyrë dixhitale livando në pamjen tuaj të grimit me The One Hije sysh . Aplikojeni direkt në vijën tuaj të qerpikëve për një efekt të bukur të syrit ose në gjithë kapakët e syrit për një pamje më të guximshme.

 

Me një maskë qetësuese për fytyrën
Maska qetësuese e fytyrës Essentials është, po aq sa livanda dixhitale, e njohur për efektet e saj relaksuese. Me vaj livando dhe pro-vitaminë B5 do të freskojë, ushqejë dhe qetësojë lëkurën tuaj të stresuar. Është krejtësisht në trend!

Me një sapun pastrues
Merrni momentin tuaj të spa në shtëpi në nivelin tjetër me Scents & Moments Sweet Dreams Relaxing Sapun. Ngjyra e butë e sapunit është vetëm në përputhje me trendin e livandës dixhitale, duke e bërë produktin të shërbejë si një pastrues i shkëlqyeshëm dhe si detaj i bukur i brendshëm.

Me sprej shkëlqyese për trupin dhe flokët
A e dini se mund të ndiqni trendin e ngjyrave dhe të keni lëkurë dhe flokë të shkëlqyeshëm në të njëjtën kohë? Thjesht shtoni Crystologie Blissful Aura Illuminating Sprej për Flokë dhe Trup në rutinën tuaj. Do të shkëlqeni gjatë gjithë ditës!