5 products you need in your valentine beauty kit

5 Produkte që ju nevojitet në shportën e bukuris tuaj për e Shën Valentin

Duke u përgatitur për një datë ose duke kërkuar një justifikim për të provuar një trajtim të ri të lëkurës me një temë dashurie? Pa marrë parasysh nëse e doni apo urrejnë Ditën e Shën Valentinit, është një ditë e përkryer për të bërë disa përshtatje në paketën tuaj të bukurisë. Ne ju sjellim 5 produkte që ju nevojiten!

1. BËJË GRIMIN  TUAJ TË ZGJASË MË GJATË FUNDIT
Zgjedhja jonë: 
The ONE Everlasting Makeup Setting Mist 
Me këtë mjegull për vendosjen e përbërjes, kurrë nuk do të duhet të shqetësoheni për të prekur përbërjen tuaj në mes të ngjarjeve. Kur hidhet në fytyrë pas aplikimit të përbërjes, ky mjegull mbyllet në përbërjen tuaj dhe e bën të sigurt që zgjat gjithë ditën.2. TRAJTIM I DASHUR PËR LËKURËN TUAJ
Zgjedhja jonë:Be My Valentine Hand Cream
Ne themi PO në një krem duarsh që jo vetëm do të moisturize lëkurën, por edhe të kënaqë të gjitha shqisat e nuhatjes me aromë të bukur të trëndafilit. Perfect si një ide dhuratë!3. DUHET TË KESH SY
Zgjedhaj jonë:
 The ONE Wonder Liner 
Asnjë kit kozmetikë nuk është e plotë pa një eyeliner. ONE Wonder Liner nuk ka njollosur ose zhduket. Liner është i papërshkueshëm nga uji dhe i jep një vështrim të madh përfundimtar! Dita e Shën Valentinit duket të jetë një rast i mrekullueshëm që më në fund të gozhdoj këtë linjë të përsosur!4. JEPNI VOLUM QERPIKËVE TUAJ!
Zgjedhja jonëOur pick:
The ONE Lash Extensions Mascara
Pair ONE Wonder Liner me këtë Bojë për vetulla për syrin më të mirë të përbërjes së syve! ONE Lash Extensions Mascara will add volume to your Valentine’s eyelashes and make them look stunning. 

5. BUZËT PËR TË PUTHUR
Zgjidhja jonë: 
The ONE Color Unlimited Super Matte
E disponueshme në një shumëllojshmëri të gjerë ngjyrash, varg ONE Color Unlimited Super Matte është gjithçka që nevojitet për të bërë buzët e dashura të dashura të duken të nxehta dhe të guximshme!

Fjalët nga: Fotografitë nga: Oriflame