Ide të pabesueshme grimi me shkëlqim për të provuar këtë sezon feste

Shkëlqeni nga agimi në muzg (dhe gjatë gjithë natës!) Ne kemi përmbledhur idetë më të mira për të krijuar pamje grimi me shkëlqim, plus produktet më të nxehta për t'ju bërë të shkëlqeni drejt dhe me shkëlqim.

Pavarësisht nëse është sezoni festiv, nata e Vitit të Ri apo thjesht një e mërkurë tjetër, nuk ka kurrë nevojë për një justifikim për të mbingarkuar shkëlqimin! Çfarë nuk duhet dashuruar? Grimi me shkëlqim ndriçon menjëherë fytyrën tuaj, bën një deklaratë të guximshme dhe mund të ndriçojë pamjen tuaj të përditshme të grimit. Për çdo atmosferë dhe humor, ne ju kemi mbuluar!

Koha për të shkëlqyer!
Jepni frymë të re pamjes suaj të përditshme të grimit me këtë rregullim të shpejtë të glamit. Verboni si një diamant me Wonder Liner-in tonë afatgjatë dhe të papërshkueshëm nga uji, tani në argjend vezullues. Niveloni çdo pamje të përditshme 

Pamjen e grimit me shkëlqim!
Bini në sy thonjve për çdo ditë të javës! Aplikoni këtë shtresë të sipërme shkëlqyese, me ngjyrë argjendi që lejon manikyrin tuaj të shkëlqejë, duke i dhënë një faktor ekstra mahnitjeje çdo pamjeje të thonjve. Dhe pse të mos provoni llakun tonë të thonjve THE ONE Gloss N'Wear si një kombinim i shkëlqyeshëm me shkëlqim. (Psst, është bërë me vetëdije me shkëlqim të biodegradueshëm, kështu që mund të relaksoheni dhe të përqendroheni në pamjen fantastike!)

 

Objektivat të shkëlqeni:
Grimi i plotë duket për të mahnitur, mahnitur dhe xhaz gjërat

Jeni në kërkim të një makijazhi sensacional për Vitin e Ri? Grim perfekt për festa? Ne kemi të mrekullueshme nga koka te këmbët për të gjithë ju të rreshtuar! Grumbulloni sezonin e festave me këto dy dukje me grim të plotë me shkëlqim në trend.

Zgjidhni këto pamje fantastike sezonale. Bëj vëmendjen e syve tuaj me këto nuanca të reja kremoze, të qëndrueshme dhe të kufizuara. E pasur me pigmentim, do t'ju pëlqejë formula rezistente ndaj rrudhave për rezultate pa probleme dhe të përsosura. 

Këshillë profesionale për grimin me shkëlqim: Aplikoni hijen e syve THE ONE Color Unlimited direkt në vijën e qerpikëve për një efekt të pasur me ngjyrë. Fshijini të gjithë kapakët për intensitet të plotë ose përzieni me majën e gishtit për të krijuar një pamje të përsosur të syve.

Më pas, është koha për qerpikë spektakolar që do t'ju pëlqejnë! Bojë për vetulla jonë super shitëse e gjitha-në-një Wonder Lash tani e disponueshme në Party Black, duke ju dhënë edhe më shumë volum, gjatësi dhe intensitet të zi për të krijuar pamjen tuaj më të guximshme të grimit.

Këshillë profesionale për grimin me shkëlqim: Filloni duke ngritur dhe skalitur qerpikët me qimet e shkurtra. Lëvizni furçën nga njëra anë në tjetrën ndërsa ngrini qerpikët për kaçurrela maksimale. Së fundi, krehni qimet e gjata nëpër qerpikët për t'u zgjatur dhe përcaktuar.

Dhe tani, është me të vërtetë koha për të filluar festën me këtë buzëkuq të lëngshëm me ngjyrë të lartë të pigmentuar dhe me një efekt tërheqës të provuar. Sigurisht, ato janë të mbushura me shkëlqim delikate të mrekullueshëm për të mbajtur dritat e festës mbi ju!

Këshillë profesionale për grimin me shkëlqim: Përdredhni butësisht bazën për të çliruar shkëlqimin, më pas përdorni aplikuesin e skalitur të saktësisë për ta aplikuar direkt në buzë. Filloni në qendër për të krijuar plotësi, më pas përdorni majën e aplikuesit për të krijuar një skaj të mprehtë të gjitha buzët tuaja.

Grim me shkëlqim? Është koha!

Merrni pamjen në trend

Fjalët nga: