Udhëzues i dhuratave të minutës së fundit të Festave

Koha fluturon kur ke shumë gjëra që po ndodhin. Edhe pse dhuratat e festave mund të jenë në krye të listës suaj të blerjeve këtë muaj, është e lehtë të mbeteni pak prapa me gjithçka që duhet bërë gjatë këtij sezoni të ngarkuar. Nëse jeni duke kërkuar për një dorë ndihmëse, keni ardhur në vendin e duhur. Pa u zgjatur më shumë, hidhini një sy Udhëzuesit të dhuratave të minutës së fundit.

Milk & Honey Gold Grand Festë
Vendi i qumështit dhe mjaltit është destinacioni i fundit i ëndrrave. Ky grup mund të mos garantojë udhëtimin fizik atje, por me siguri do t'i marrë shqisat për të udhëtuar. Jepini dikujt që e doni dhuratën e lëkurës së butë të shoqëruar me një aromë të këndshme të ëmbël.

 


Komod pranë grupit të oxhakut
 
Komoditeti është ajo që të gjithë dëshirojmë gjatë muajve të ftohtë. Pra, sigurohuni që dikush afër zemrës suaj ta gjejë këtë set me aromë Krishtlindjesh nën pemë. Përzierja e erëzave dimërore dhe prekja ushqyese e produkteve do t'u kujtojnë atyre ngrohtësinë e dashurisë suaj.

 

Giordani Gold  set: fondatinë ose buzëkuq + pasqyrë
Tani le të flasim për dhuratat për një dashnor të vërtetë të grimit. Na besoni, nuk mund të gaboni kurrë me një dyshe klasike – fondatinë dhe buzëkuq. Me Giordani Gold nuk keni nevojë të shqetësoheni për kënaqësinë e marrësit. Mos harroni të shtoni një pasqyrë elegante në mënyrë që ata të mund të rregullojnë make-up-in e tyre në lëvizje.

 

Divine Exclusive Set
 Ka disa gra që mund të vjedhin të gjitha pamjet thjesht duke hyrë në një dhomë. Nëse keni fatin të njihni një të tillë, jepini asaj një dhuratë që do të lejojë që shkëlqimi i saj i brendshëm të rrezatojë me të vërtetë shkëlqimin e tij. Aromë Divine Exclusive ajo mund ta mbajë ditën dhe natën duke u kujdesur për lëkurën e saj të çmuar.

 

Ascendant Intense Ujë tualeti
  Cila është dhurata më e mirë për një mashkull me shkronjën M? Një aromë që pasqyron maskulinitetin e tij dhe rrit besimin e tij. Kjo përzierje e freskët e notave orientale, pikante të përziera me ato të ngrohta dhe të thella do ta bëjë atë të ndihet më i fuqishëm se kurrë.

 

Accessories për meshkuj
Kushdo që tha se meshkujve nuk u pëlqen të bëjnë aksesorë, nuk di shumë për meshkujt modernë. Një shall elegant apo një orë me dizajn të zgjuar janë ide dhuratash që nuk dalin kurrë nga moda. Ata punojnë për zotërinj më të sofistikuar, si dhe për ata që preferojnë t'i mbajnë veshjet e tyre të ulëta.

 

 Prerëse dhe produkte rroje 2-në-1
 
Nëse jeni duke kërkuar për një ide dhuratë për një mashkull që kënaqet me një pamje të mprehtë, sapo e gjetët atë. Një grup produktesh rroje me një makinë prerëse 2 në 1 është mënyra më e mirë. Kozmetika do t'i lërë fytyrës së tij një ndjenjë freskie, ndërsa prerësi do të lejojë të zbusë edhe qimet më të pamenaxhueshme të fytyrës.

 

NovAge Men Set
 Dhurata e kujdesit është dhurata më e mirë nga të gjitha. Tregojini atij se sa shumë bëni me një grup produktesh për kujdesin e lëkurës me cilësi të lartë të krijuar për të synuar problemet e lëkurës së meshkujve. Kjo rutinë e plotë dhe e lehtë për t'u ndjekur do t'i kujtojë atij se jeni këtu për të çdo ditë.

 

Fjalët nga: Fotografitë nga: Klaudia Meyer