Love Me Tender: Balsami i preferuar për buzët tuaja që nga viti 1980 në Oriflame

Që kur arritëm në skenë në vitin 1980, balsami ynë mbrojtës ushqyes ushqyes ka ruajtur buzët e panumërta të thata - kështu që ne e kuptuam që ishte koha kur ne treguam çantën tonë të preferuar stowaway disa TLC. Këtu janë 5 arsyet pse Tender Care i bën zemrat tona të rrahin më shumë

 

1.Tender Care i do buzët tuaja
A janë buzët e thata, të ndara me dhimbje, duke prishur gjithë argëtimin? Mos kini frikë, është TENDER CARE për shpëtimin! Zhvilluar me dyll blete dhe Vitaminë E për të ushqyer dhe mbrojtur buzët tuaja nga erërat e arktikut ose nxehtësia flluskuese, Tender Care i mban buzët tuaja të buta dhe të hidratuara në të gjitha kushtet.

2.… dhe pjesa tjetër e trupit tuaj!

Kujdesi i tenderit është formuluar me përbërës që janë krijuar posaçërisht për të mbrojtur dhe hidratuar lëkurën tuaj të thatë, të ashpër ose të plasaritur. Pra, shkoni përpara dhe zbatojeni atë në bërryla të thata dhe gjunjë, gju, kutikula, hundë, vetull dhe më shumë! Bota është gocë deti juaj.

3. Tender Care mund të japë një ngritje tuaj
Në epokën e rutinave të bukurisë me 12 hapa dhe duke përdorur lart dhjetë produkte për të marrë atë pamje # të përsosur, ndonjëherë është mirë të shihni një produkt që mund të multitask. Aplikoni Kujdesin e Tenderit në kockat e faqes tuaj për një shkëlqim shtesë.

4. Tender Care i tenderit do të ndjekë aventurat tuaja
Nuk është e vështirë të njihni modelin e nënshkrimit të Tender Care, dhe është edhe më e lehtë për ju që të merrni modelin e adhurueshëm të vogël në formë veze me vete në të gjitha arratisjet e jetës! Paketojeni në çantë ose xhaketë për pak dashuri për buzët kur jeni në lëvizje ose keni një gati dhe duke pritur për ju në tryezën tuaj në punë, në makinën tuaj ose pranë tryezës tuaj.

5. Ka një Tender Carepër të gjithë

Me kaq shumë shije për të zgjedhur, ju mund të jeni të sigurt se ka një Kujdes Tenderi për çdo rast - madje mund t'i përshtatni ato me veshjen tuaj! Nga Kastrati në Rozë, Kanellë ose Bajame, mund të siguroheni se çdo aromë përmban formulën tonë të nënshkrimit (të pandryshuar që nga viti 1980) që ushqen buzët tuaja dhe i lë të buta dhe të puthura. Mwah!

Një dolli për Tender Care, këtu keni shumë dashuri më shumë dekada!