11 nga produktet tona të preferuara (dhe më të shitura!) make-up të vitit 2021

Ky vit solli shumë arsye për të festuar jetën dhe bukurinë. Vazhdoni të lexoni për të parë produktet e grimit që na vodhën zemrat në vitin 2021.

img-1.jpg

 Ne të gjithë kemi make-up pa të cilin thjesht nuk mund të jetojmë - elementët kryesorë të qëndrueshëm nga të cilët varemi herë pas here. Këto 10 nuk janë vetëm të preferuarat tona personale, por edhe produktet më të shitura të kozmetikës së Oriflame nga viti 2021 (THE ONE Wonder Lash Mascara po ju shikojmë!). Sigurohuni që t'i provoni të gjitha!

1. Pudra Minerale Giordani Gold Long Wear
Tashmë e dini se një bazë e mirë do të thotë mbulim i plotë dhe veshje afatgjatë - por sot prisni edhe më shumë. Hyni në GG Long Wear Mineral Foundation, i mbushur me përfitime për përmirësimin e lëkurës, si mineralet vullkanike italiane që rigjallëron lëkurën dhe, më e rëndësishmja, SPF 15.

2. Buzëkuq The ONE Color Unlimited Ultra Fix
Po kërkoni një buzëkuq ultra të pigmentuar, mat, që nuk njolloset apo nuk shkrihet? Ju jeni me fat! Duke përdorur teknologjinë tonë Ultra Fix të provuar klinikisht për fiksimin 99% të ngjyrës në buzë, buzëkuqi TO Color Unlimited Ultra Fix ofron buzëkuq rezistent ndaj puthjeve, njollave dhe njollave që nuk i thajnë buzët tuaja dhe nuk lënë mbetje ëmbëlsirash.

img-2.jpg 

 3. Maskara për qerpikët THE ONE Wonder
Bojë për vetulla jonë më e shitur (dhe produkti më i shitur ndonjëherë!) që nga lansimi i saj në 2014! Dhe nuk është çudi: me rimelin TO Wonder Lash nuk keni pse të zgjidhni – ju merrni gjatësi, volum, kaçurrela, ndarje dhe kujdes të mrekullueshëm të gjitha në një. Dhe në një formulë të qëndrueshme të papërshkueshme nga uji që rrëshqet si mëndafsh dhe sfidon ujin, djersën dhe lagështinë për të qëndruar të vendosur pa vrapuar, njollosur apo njollosur. Me volum dramatik që nuk dëmton qerpikët tuaj, nuk është çudi që është numri ynë 1.

4. The ONE Everlasting Sync Foundation
Nëse një fondatinë e qëndrueshme ndaj djersës dhe zbehjes që zgjat për 30 orë tingëllon shumë e mirë për të qenë e vërtetë - ne jemi këtu për t'ju thënë se është gjithashtu SPF 30! E krijuar për të sinkronizuar lëkurën tuaj me mjedisin përreth jush, TO Everlasting Sync ndihmon në balancimin e lagështisë, ndërkohë që krijon një ton të njëtrajtshëm të lëkurës dhe thith vajin e tepërt për një FINISHIM gjysëm-mat të qëndrueshëm. jeni te mirepritur!

5. Fondacioni Giordani Gold Age Defying Serum Boost
Një bazë hibride me shumë përfitime, lëkure dhe make-up, me një fund natyral, me vesë që reflekton dritën dhe përmirëson strukturën e lëkurës për lëkurë të butë dhe të lëmuar. Përforcuar me serumin preBiotic forcues dhe ekstraktin qetësues të luleve të Lotusit, i cili ndihmon në mbrojtjen e barrierës së lagështisë së lëkurës për lëkurë më të lëmuar, më të butë, më elastike dhe përmirëson strukturën e lëkurës. A ka ndonjë gjë që nuk mund ta rregullojë Fondacioni ynë GG Age Defying Serum Boost?

img-3.jpg 

6. Stiku i rimeleve THE ONE Color Unlimited
Pasi të keni provuar një rimel, nuk do të ktheheni në paletën tuaj të zakonshme! TO Color Unlimited Eyeshadow Stick vjen në 11 nuanca fantastike dhe mund të përdoret si një hije gjithëpërfshirëse ose thjesht një astar i thjeshtë. Është i lëvizshëm, shkopi që tërhiqet jo vetëm që është i përsosur për rreshtimin ose hijen e syve, por është i lëmuar si gjalpë dhe përzihet si një ëndërr. Oh, dhe a përmendëm se është gjithashtu i papërshkueshëm nga uji?!

7. Laps sysh THE ONE High Impact

Sa eyeliners duhen për të gjetur atë të duhurin? Nëse jeni duke kërkuar për atë linjë të përsosur, mos kërkoni më tej. Me një ngjyrë të pasur, intensive dhe aplikim të lehtë, TO High Impact Eye Pencil është një eyeliner i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga zbehja dhe njolla, i cili vjen në nuanca mat dhe shkëlqyese! Përziejeni për të gjetur pamjen tuaj sot, nesër dhe çdo ditë pas kësaj!

8. Buzëkuq me krem me ngjyra

Mendoni për këtë si ndihmësin tuaj të besueshëm të buzëkuqit - dhe mbajeni në çantën tuaj për t'i shtuar një ngjyrë të çdo pamjeje (edhe nëse harroni pjesën tjetër të çantës së grimit)! OC Cream Lipstick vjen në nuanca të ndryshme të gjalla për të gjitha rastet dhe aplikimi i tij i butë dhe i butë do t'ju japë mbulim të barabartë dhe të besueshëm.

img-4.jpg 

 9. Perlat Giordani Gold Bronzing
Thuaj përshëndetje një të preferuari të Oriflame: Perlat ikonë GG Bronzing Pearls. Me një teksturë prej kadifeje dhe shkëlqim të ylbertë, PERLAT tona BRONZING sjellin ngrohtësi, ngjyrë dhe shkëlqim në fytyrë. Të punuara me dorë në Itali, perlat pluhur janë bërë nga një kombinim unik i nuancave të ngrohta dhe grimcave ndriçuese që përmirësojnë çehre dhe i japin një shkëlqim të bukur e natyral lëkurës.

10. Maskara THE ONE Double Effect
Bojë për vetulla jonë e gjithanshme me kapakë të dyfishtë ju jep zgjedhjen e dy pamjeve mbresëlënëse të grimit të syve në një - gjatësi dhe definicion ose vëllim dramatik. Bojë për vetulla TO Double Effect vjen në një ngjyrë të zezë intensive, kjo bojë për vetulla e papërshkueshme nga njollat zgjat gjithë ditën dhe mburret me 60% më shumë volum! Po të lutem! Bonus best seller: A jeni gati të ktheni kokën? Tashmë një klasik kult, buzëkuqi me prekje të lartë THE ONE Irresistible është një ngjyrë e lëngshme buzësh që është e pigmentuar intensivisht me një shkëlqim të lartë afatgjatë. Kjo është një eksperiencë e re në buzëkuq që duhet ta provoni!

Bonus best seller: A jeni gati të ktheni kokën? Tashmë një klasik kult, buzëkuqi me prekje të lartë THE ONE Irresistible është një ngjyrë e lëngshme buzësh që është e pigmentuar intensivisht me një shkëlqim të lartë afatgjatë. Kjo është një eksperiencë e re në buzëkuq që duhet ta provoni!