Këto janë dhuratat për kujdesin e lëkurës që do të mahnitin të gjithë në jetën tuaj

Pushimet janë sërish këtu! Dhe nëse po e gjeni veten duke u stresuar në minutën e fundit se çfarë të merrni për të gjithë njerëzit e veçantë në jetën tuaj, mos u shqetësoni - ne ju kemi mbuluar. Frymëzohuni me këto ide dhuratash të denja për kujdesin e lëkurës për më të afërmit dhe më të dashurit tuaj!

img-1.jpg

Për nënën
Pavarësisht se sa vjeç jeni apo sa larg mund të jetoni nga njëri-tjetri, mamaja gjen gjithmonë një mënyrë për të qenë pranë jush, pavarësisht se çfarë. Ajo është e preferuara juaj, ajo që ju kërkoni për gjithçka, nga vendimet e vështira deri te këshillat e rëndësishme të jetës (përfshirë mënyrën se si të ndaloni tkurrjen e pulovrave në lavanderi). Pra, është e natyrshme që të doni ta trajtoni mamin me diçka më të menduar për pushime. Tregojini mamasë se sa shumë e doni atë me këto kapsula luksoze, ushqyese intensive të vajit të fytyrës Nutri6? Për një moment përkëdheljeje që do të lërë lëkurën e saj të ndjehet luksoze e butë dhe e lëmuar. Vetëm më e mira për nënën!

Për Babain
Është shumë e vështirë të blesh dhurata për babin. Në fund të fundit, si duhet të blini për personin që pretendon se "tashmë ka gjithçka që mund t'i nevojitet"? Këtë vit, pse të mos e ndihmoni babin ta çojë rutinën e tij të mërzitshme të vjetër të rruajtjes në një nivel tjetër me një set rroje Novage, i cili përmban këtë shkumë luksoze rroje në xhel dhe një xhel qetësues pas rruajtjes. Së bashku, ato punojnë për të siguruar një rruajtje më të butë dhe lëkurë më të butë dhe më të hidratuar. Përfitim shtesë? Pas rruajtjes funksionon edhe si zbutës për mjekrën - bye, bye mjekër gërvishtëse!

img-2.jpg 

Për Femra
 A është vajza juaj një guru e vetëshpallur për kujdesin e lëkurës? Jepini asaj dhuratën e përkëdheljes si profesioniste, me mjetet tona SkinPro. Të krijuara për të ngritur rutinën e saj të kujdesit për lëkurën dhe të zhvilluara me teknologji inovative, mjetet në këtë seri ndihmojnë në ofrimin e një mënyre të butë dhe efektive për të aplikuar produktet e saj të kujdesit për lëkurën si një profesioniste, për një rutinë "me kohë" që do ta lërë atë dhe lëkurën e saj. duke u ndjerë e bukur dhe e gjallëruar. Kjo është një dhuratë që ajo nuk do ta harrojë së shpejti, kështu që ju do të merrni pikë të mëdha brownie (fitore-fituese)!

Për meshkuj
 E kapët burrin tuaj duke "huazuar" hidratuesin tuaj të preferuar (dhe duke përdorur shumë prej tij), përsëri? Këtë vit, merrni atij një dhuratë që do t'ju sjellë dobi të dyve dhe befasoni atë me një set për burra Novage, një rutinë për kujdesin e lëkurës që është krijuar posaçërisht për nevojat e lëkurës së meshkujve dhe ndihmon në luftimin e shenjave të plakjes dhe lodhjes – për më të butë dhe më të rinj. lëkurë në pamje. Tani ai mund të shijojë kënaqësitë e shumta të rutinës së përditshme të kujdesit të lëkurës, pa pasur nevojë të shqetësoheni për produktet tuaja të bukura të kujdesit të lëkurës!

img-3.jpg 

 Për motrën
Në këtë sezon festash, jepini motrës tuaj dhuratën që vazhdon të dhurojë: Kutia e dhuratave tender Care! Për shkak se të gjithë e dimë se nuk ka asgjë më irrituese se lëkura e thatë, kjo kuti dhuratash përmban një grup me tre balsame të lezetshëm Tender Care. Asaj do t'i pëlqejë t'i ketë këta shoqërues të adhurueshëm në formë veze për të gjitha aventurat e jetës dhe mund të paketojë lehtësisht një në çantën e saj ose xhepin e xhaketës kur është në lëvizje, ose ta ketë një të tillë që pret në tavolinën e saj, në makinën e saj ose në shtëpi - kështu që ajo është gjithmonë gati për të luftuar lëkurën e thatë, të ashpër ose të plasaritur kurdo dhe kudo!

Për vëllanë

Sigurisht, mund t'i jepni vëllait tuaj videolojën më të fundit ose ndoshta edhe një pulovër të ri për të zëvendësuar modelin e tij, i cili ka filluar të duket pak më keq për t'u veshur. Por pse të mos i merrni atij diçka që ai nuk do ta blinte kurrë për veten e tij, por me siguri do ta vlerësonte: një komplet Pure Skin që përmban një maskë balte pastruese dhe një xhel të dobishëm SOS për njollat për ta mbajtur lëkurën e tij të duket dhe të ndjehet e freskët dhe në krye të saj A. - lojë?

Për fëmijë
Kur bëhet fjalë për kujdesin për lëkurën e dikujt, nuk mund të filloni kurrë shumë herët. Nëse ju ose një person i dashur sapo jeni bërë prind i ri, atëherë jepni dhuratën e ushqyerjes së lëkurës së foshnjës me vajin tonë të trupit O të foshnjës ose mbajeni fëmijën rehat me kremin baby O për pelena. Vaji i trupit ndihmon për të rimbushur dhe qetësuar lëkurën, ndërsa kremi i pelenave ndihmon në mbrojtjen kundër skuqjes së frikshme të pelenave.

img-4.jpg