Çka duhet të keni gati për Verë

Ne mund të mos jemi në gjendje të shijojmë shëtitjet e gjata në plazh ose netët e verës duke parë perëndimin e diellit me miqtë, por mund t’i rimarrim ato përmes bukurisë dhe përvojës së re sensoriale! Këtu janë bukuritë që duhet të kenë ato që do të bëjnë që kjo verë të ndjehet sërish si verë!

Një aromë mbresëlënëse për verën

 

Aromat e lules-frutave-orientale mund t'ju çojnë menjëherë në destinacionin tuaj të preferuar veror! Kujtoni kujtime të bukura dhe mbajeni verën gjallë me serinë tonë të kufizuar Friends World Tropical Sorbet me nota me lëng Guava. Bashkojeni atë me xhelin e dushit dhe locionin e trupit nga i njëjta gamë për të zgjatur ndjesinë!

Esencialet për Verën


Thoni lamtumirën syve të lodhur në vetëm 10 minuta me Optimals Hydro Gel Ftohje për fytyrën! Mund ta përdorni edhe në ballë ose në zonën e faqeve, gjithashtu. Këshillë Pro: të përjetoni një ndjesi të zgjeruar ftohjeje, mbajeni në frigorifer para përdorimit.

Është një mënyrë argëtuese, e shpejtë dhe efektive për të hidratuar dhe zbutur zonën nën sy. Kjo kërkon një selfie!

Dhe meqenëse ne nuk mund të marrim mjaft produkte me efekt ftohës, këto janë një domosdoshmëri për këmbët e lumtura dhe të rifreskuara! Kremrat e ftohjes së këmbëve dhe ftohësit për këmbët, të mbushura me Apple Green dhe Mint, janë trajtimi i këmbëve tuaja për një ditë të gjatë dhe të lodhshme. Ndjeni efektin gjallërues menjëherë!

 

SPF është një patjetër


Ju nuk mund të kaloni verën tuaj në plazh, por në hyrjen tuaj apo ballkon... por kjo nuk do të thotë që nuk keni nevojë për SPF. Qofshi me diell apo me re, ju duhet të mbroni lëkurën tuaj nga rrezet UV të dëmshme dhe ndotja. Optimals Multi-Protection Urban UV Day Shield është një zgjedhje e mirë pasi është mirë për lëkurën e thatë, me vaj ose me kombinim!

 

 

Stil vere


Ne nuk kemi ndër mend që të shkoni të gjithë me kozmetikë gjatë ditëve të nxehta të verës - dhe ne me siguri ju japim mundësi të mjaftueshme për të zgjedhur! Por për ato ditë kur ju doni të shkoni për modelin elegant dhe pa mundim pa detyrë këto dy janë zgjidhjet më të mira! Zbutni papërsosmëritë tuaja me kremin OnColour BB me SPF 10, atëherë shtoni pak dritë shtesë me Perfektorin e Glow Peach Glow! #IWokeUpLikeThis!

 

A është kjo tingulli i oqeanit? Përjetoni nostalgjinë e ditëve të plazhit të gjuetisë së guaskës me këto vathë elegant dhe Bredhi Shell dhe gjerdan! Frymëzoni miqtë tuaj në Instagram me këto pajisje të frymëzuara nga vera dhe sigurojini ata se po vijnë ditë më të mira! :)

 

 

Fjalët nga: Fotografitë nga: Oriflame