Ide Dhuratash për Femra

Dita e Shën Valentinit nuk është më vetëm për çifte. Shtë një rast i përsosur për t'u treguar të dashurve tuaj se sa kuptojnë për ju. Chokollata dhe lulet janë të këndshme, por nuk do të zgjasin. Heqni dhuratat tipike dhe befasojeni me diçka që mund ta adhurojë për një kohë të gjatë

Për romantikët me zemër, ju rekomandojmë Eclat Amour Ujë Tualeti të ri. Aromë femërore dhe tërheqëse, kjo aromë me lule-frutat-dru kap në mënyrë perfekte romancën dhe magjinë e Parisit. Vetëm një spritz është gjithçka që duhet për të zhdukur në qytetin e përjetshëm të dashurisë.

 

.Dashamirët e relaksimit nuk do të jenë në gjendje të marrin sa duhet nga Banja e re e Bubble Pretty Peach. Kjo banjë me flluskë të harlisur shpejt kthehet në një shkumë prej kadifeje, e cila mbështjell lëkurat në aromën e shijshme, të zgjatur të pjeshkëve dhe floralet që lulëzojnë, të mbushura me Dashuri Marrëveshje. Shtë një trajtim perfekt për trupin dhe shqisat.

 

Keni një mik të fiksuar nga moda, i cili do që të jetë në trend? Kemi shumë aksesorë elegant dhe praktikë që do të kënaqin edhe fashionistet më të kërkuara. Shikoni formacionin e këtij sezoni të aksesorëve që shkaktojnë wow tani!

 

 

 

Shfletoni KATALOGUN 2 për dhurata edhe më të shkëlqyera dhe gjetje personale!