Dhuratat më të mira për Ditën e Shën Valentinit bazuar në hobi online

Ju dhe partneri juaj mund të mos keni patur një shans për të dalë shumë gjatë këtyre muajve të fundit dhe të dy e keni mbajtur veten të argëtuar duke shfletuar Online përmes memeve, citate motivuese etj. Meqenëse Dita e Shën Valentinit është afër, ne menduam që të ju ndihmonim me një udhëzues të bazuar në hobit Online për partnerin tuaj!

Për Femra

The Music Lover

A po kërkoni dhuratën e duhur për dikë që merret me muzikë? A kërkon gjithmonë ajo të zbulojë melodi të reja apo artistin tjetër të përparimit? A ka ajo këngën e duhur për çdo situatë? Frymëzuar nga muzika dhe e mbushur me nota drithëruese të Xhenxhefilit, Bozhure dhe Tonka, parfumi ynë i ri për të, Lost in You, do të bëjë dhuratën perfekte për çdo dashamirës të muzikës!

 

The Podcast Queen

A ka hyrë ajo kohët e fundit në podcast? Apo, më mirë, a ka filluar ajo podcastin e saj për vetë-kujdesin dhe tërheqjen nëpër kohë të vështira? A është ajo gjithmonë duke ndarë citate motivuese në Instagramin e saj? Jepini asaj mjetet e duhura për një seancë relaksuese të kujdesit për veten: diapazoni i ri One Expert Care do ta ndihmojë atë të arrijë manikyrën e përsosur dhe të lehtësojë stresin pas një dite të lodhshme!

 

The Beauty Influencer

Ajo ndjek të gjithë gurut në YouTube dhe është gjithmonë në krye të trendeve të bukurisë. Ajo bëhet gati në mëngjes duke parë vlogjet e "Bëhu gati me mua" në YouTube dhe e zë gjumi në videot pa kutinë. A tingëllon i njohur për ju ky person? Nëse po, mahniteni atë me rutinën më të fundit të kujdesit për lëkurën që do ta lërë lëkurën e saj gati për selfie: NovAge Skinergise!

 

Për Meshkuj

The Music Aficionado

Të gjithë e dimë se një person pasuria më e çmuar e të cilit janë kufjet! Muzika na buzëqesh në fytyra dhe na ndihmon të kapërcejmë ditët e trishtuara, kështu që çdo dhuratë që lidhet me të është e mirëpritur. Lost in You është hyrja më e nxehtë e Listave të Aromave 2021 dhe po kërkon të bëjë valë! Frymëzuar nga muzika, kjo aromë e re e çifteve sjell një dashuri moderne, unike.

 

The Netflix-binger


Të gjithë jemi fajtorë për këtë! Çfarë mund të jetë më mirë sesa të zhytesh në një histori joshëse gjatë një fundjave të ftohtë? Ai mund të humbasë gjurmët e kohës, kështu që Prerësi ynë 2-në-1 do të jetë i dobishëm për pastrim të lehtë dhe të shpejtë!

 

The Online Trainer

Palestrat mund të jenë mbyllur, por kjo nuk e ndaloi atë të krijojë palestrën e tij të përsosur në shtëpi pasi kaloi ditë duke lexuar komente për ingranazhet më të mira të trajnimit dhe duke ndjekur këshilla nga Youtubers të fitnesit! Ai provoi të gjitha aplikacionet e trajnimit në internet dhe madje ai ka rutinën e tij të preferuar që ndjek çdo ditë! Si mund ta befasoni një njeri kaq të motivuar dhe me energji? Me gamën e re North for Men PowerMax! Do ta ndihmojë atë të rigjallërojë dhe rifreskohet pas një stërvitjeje të vështirë!