Është koha të thuani Lamtumirë

Thuaj lamtumirë një klasiku të Oriflame

Me një fuqi të pabesueshme qëndrueshmërie, 5-in-1 benefite dhe një furçë karakteristike, ka qenë një nga produktet tona të preferuara për më shumë se një dekadë. Tani është koha t’i themi lamtumirë Wonder Lash siç edhe e kemi njohur

Qerpikët mahnitës janë vetëm një hap larg

Kondicionon dhe hidraton me Patenol hidratues

Furça unike në të dy anët

The ONE 5-in-1 Wonder Lash Waterproof Maskara

Shansa e fundit ta bleni

Maskara më e shitur!

Merrni Maskarën e preferuar para se të zhduket. Koha po shkon