NGRITENII PËRVOJEN TUAJ TË GRIMIT

Zbuloni formulimin e ri të grimit me rezultat të provuar klinikisht, në Eternal Glow Foundation dhe Eternal Glow Lipstick.

E perfeksionuar

E ngritur

E mbushur

RIDEFINIMI I PERFORMANCËS SË GRIMIT

Përjetoni performancën e pakrahasueshme të grimit që e lartëson bukurinë tuaj. Shikoni ndryshimin

Teksturë e ngjyrave të pasura dhe super te pigmentuara

Grim me performancë të lartë që kujdeset thellësisht për lëkurën tuaj

Formulimet rrezatuese zbulojnë një efekt të përsosur sikur të lëkurës së dytë.

Buzëkuqet sublime kremoze mbështjellin buzët me benefite ushqyese dhe ngjyrë të qëndrueshme.

JU TRAJTON DUKU JU ZBUKURUAR

Fuqizuar me përbërës të integruar për kujdesin e lëkurës për performancë supreme, grimi Giordani Gold trajton lëkurën tuaj ndërsa zbukuron pamjen tuaj.

Rezultate të menjëhershme të grimit, përfitime të qëndrueshme të kujdesit të lëkurës

Acidi hialuronik i mbush dhe zbut buzët.

Niacinamidi rikthen shkëlqimin në lëkurë, zbut tonin e lëkurës, redukton dukshëm pigmentimin dhe rafinon poret për të përmirësuar strukturën e lëkurës menjëherë - dhe me kalimin e kohës.

Peptidi Lip Revive që nxit kolagjenin redukton dukshëm shfaqjen e linjave të holla në buzë.

Silueta të rafinuara me prekje prej ari bashkëkohor.

Shishe qelqi me detaje dhe teksturë.