Home
Dyll Blete
Dyll Blete
Dyll Blete
Cera alba

Dylli i Bletës është një emollient natyral i dyllit, i prodhuar nga bletët dhe I adhuruar nga njerëzit për mrekullitë e saj të shumta. Një nën-produkt I prodhimit të mjaltës, dylli I bletës është një përbërës jashtëzakonisht shumë efektiv në grim dhe kujdes të lëkurës, me veti hidratuese dhe mbrojtëve. Është një hidratues I shkëlqyeshëm, dylli I bletës është shumë qetësues dhe mbrojtës, me aftësinë për të qetësuar lëkurën e acaruar.

Përfitimet kryesore
  • Dylli i Bletës është zbutës, ushqyes dhe hidratues për lëkurën.
  • Kualitete fantastike qetësuese dhe mbrojtëse, me aftësinë për të qetësuar lëkurën e acaruar
  • Ndihmon në rigjenerim dhe ushqyerje të lëkurës, duke ju falënderuar përmbajtjes së saj antioksidante me Vitamin A
Dylli I bletës formon një barrier mbrojtëse për të ruajtur hidratimin

Gjetur në

Edicioni i trupit Anti-Stretch mark Body Concentrate
The Body Edition
Edicioni i trupit Anti-Stretch mark Body Concentrate
10,99 €
18,00 €
(0)
Balzami Tender Care Raspberry Multi-purpose
E re
Tender Care
Balzami Tender Care Raspberry Multi-purpose
5,00 €
(0)
Tender Care Balsam për shumë përdorime me mollë jeshile
Tender Care
Tender Care Balsam për shumë përdorime me mollë jeshile
2,99 €
5,00 €
(0)
Novage+ Krem dite kundër plakjes Multi-Aktiv i pasur
Novage+
Novage+ Krem dite kundër plakjes Multi-Aktiv i pasur
20,99 €
28,00 €
(0)
Novage+Krem dite kundër plakjes multi-aktiv i pasur me SPF 30
Novage+
Novage+Krem dite kundër plakjes multi-aktiv i pasur me SPF 30
20,99 €
28,00 €
(0)
Novage+Multi-Active Anti-Ageing kremi i natës me teksturë të lehtë
Novage+
Novage+Multi-Active Anti-Ageing kremi i natës me teksturë të lehtë
28,00 €
(0)
Novage +Multi-Active Anti-Ageing kremi i natës me teksturë të pasur
Novage+
Novage +Multi-Active Anti-Ageing kremi i natës me teksturë të pasur
28,00 €
(0)
Balzam shumëqëllimësh Tender Care Passion Fruit
Tender Care
Balzam shumëqëllimësh Tender Care Passion Fruit
5,00 €
(0)
Tender Care Balsam me shumë përdorime rrush pa fara e zezë
Tender Care
Tender Care Balsam me shumë përdorime rrush pa fara e zezë
1,99 €
5,00 €
(0)
Balsam natyral me shumë qëllime Tender Care
Tender Care
Balsam natyral me shumë qëllime Tender Care
5,00 €
(0)
THE ONE Maskarë e jashtëzakonshme
THE ONE
THE ONE Maskarë e jashtëzakonshme
7,50 €
(0)
Tender Care Balsam mbrojtës me farën e luleshtrydhes
E shitur
Tender Care
Tender Care Balsam mbrojtës me farën e luleshtrydhes
4,00 €
(0)
The One Set për vetulla & Sy
THE ONE
The One Set për vetulla & Sy
5,99 €
13,00 €
(0)
Essentials Krem i Ftohtë me Vitaminë E, Vaj Canola & Gjalpë Kakao
Derisa të ketë në stok
Essentials
Essentials Krem i Ftohtë me Vitaminë E, Vaj Canola & Gjalpë Kakao
3,29 €
6,50 €
(0)
NovAge Skinrelief Pro Resilient Kremë për natë
Novage+
NovAge Skinrelief Pro Resilient Kremë për natë
25,00 €
(0)
THE ONE Hypnotic Depth Maskara Triple Black
Nuk është në shitje përkohtësishtë
THE ONE
THE ONE Hypnotic Depth Maskara Triple Black
6,50 €
(0)
GG Angel Caress Lengthening Maskarë
Giordani Gold
GG Angel Caress Lengthening Maskarë
13,00 €
(0)
NovAge Brilliance Infinite Luminosity Kremë për Sy
E shitur
Novage+
NovAge Brilliance Infinite Luminosity Kremë për Sy
18,00 €
(0)
Optimals Hydra Radiance Krema e syve
Optimals
Optimals Hydra Radiance Krema e syve
8,50 €
(0)
OnColour Mutliple Lash Maskara
Nuk ka në stok
OnColour
OnColour Mutliple Lash Maskara
4,80 €
(0)