Home
Manaferrë
Manaferrë
Manaferrë
Rubus fruticosus

E errët, e butë dhe e mrekullueshme në ëmbëlsira dhe pite, manaferrat e egra janë një burim i mrekullueshëm i ushqyesve, që mburret me fibra dietike, vitaminë C, vitaminë K dhe minerale thelbësore. Të dy frutat dhe e gjithë bima e manaferrave kanë shumë përfitime të vlefshme bukurie. Ekstrakti i gjetheve krenohet me acide frutash, flavonoide dhe tanin për të ndihmuar në njomjen e lëkurës, dhe vaji i farës së manaferrës përmban një kombinim unik të antioksidantëve dhe acideve yndyrore që janë ushqyes dhe hidratues.

Përfitimet kryesore
  • Karakteristikat antioksiduese, falë një përmbajtje të lartë në polifenole dhe vitaminë C.
  • Qetësues dhe ushqyes për lëkurën.
Boronica është e mbushur me komponime aktive, si antioksidantë polifenol (anthocyanins), flavonoide, acide fenolike dhe tanina, duke i bërë ato nxitës të fuqishëm të bukurisë!

Gjetur në

Optimals Moisture Quenching Maskë për Fytyrë
Optimals
Optimals Moisture Quenching Maskë për Fytyrë
6,49 €
11,00 €
(0)
Love Nature Kremë Jougrti ​​për fytyrë
E shitur
Love Nature
Love Nature Kremë Jougrti ​​për fytyrë
4,80 €
(0)
Love Nature Maska Smoothie e manave ​​për fytyrë
E shitur
Love Nature
Love Nature Maska Smoothie e manave ​​për fytyrë
5,00 €
(0)
Optimals Age Revive Serum Kundër Plakjes
E shitur
Optimals
Optimals Age Revive Serum Kundër Plakjes
14,00 €
(0)