Home
Rrush i Zi
Rrush i Zi
Rrush i Zi
Ribes nigrum

Për shumë suedeze, një gotë e përzier e përzier me këpurdhë të bërë në shtëpi është një kthim i menjëhershëm i verërave të fëmijërisë në diell. Të mbushura me vitaminë C dhe polifenole, manaferrat janë plot me mirësi ushqyese të lëkurës dhe lëndë ushqyese. Në fakt, e gjithë bima është një përbërës për mrekulli i gjithanshëm i bukurisë, me gjethet, lëvoren, frutat dhe vajin e farës që të gjitha mburren me vetitë e vlefshme. Vaji i farës së farës së zezë në veçanti, është i pasur me acide yndyrore esenciale që ndihmojnë në hidratimin dhe kushtëzimin e lëkurës dhe flokëve.

Përfitimet kryesore
  • Lëkurës ushqyes, hidratues dhe tonifikues.
  • Karakteristikat antioksiduese, falë polifenolit të lartë të manaferrave dhe përmbajtjes së vitaminës C.
  • Përmbajtja e taninës së manaferrave ofron veti astringente.
Ekstrakti i manaferrës është i mbushur me acide yndyrore përtëritëse si Omega 3 dhe 6, si dhe sheqerna, vitamina dhe polifenole që ndihmojnë në ushqimin, hidratimin dhe lëkurën e tonit.

Gjetur në

THE ONE Hije lëngshme metalike me qëndrueshmëri
E re
THE ONE
THE ONE Hije lëngshme metalike me qëndrueshmëri
5,29 €
7,50 €
(0)
THE ONE Hije lëngshme metalike me qëndrueshmëri
E re
THE ONE
THE ONE Hije lëngshme metalike me qëndrueshmëri
5,29 €
7,50 €
(0)
THE ONE Hije lëngshme metalike me qëndrueshmëri
E re
THE ONE
THE ONE Hije lëngshme metalike me qëndrueshmëri
5,29 €
7,50 €
(0)
THE ONE Hije lëngshme metalike me qëndrueshmëri
E re
THE ONE
THE ONE Hije lëngshme metalike me qëndrueshmëri
5,29 €
7,50 €
(0)
THE ONE Hije lëngshme metalike me qëndrueshmëri
E re
THE ONE
THE ONE Hije lëngshme metalike me qëndrueshmëri
5,29 €
7,50 €
(0)
THE ONE Hije lëngshme metalike me qëndrueshmëri
E re
THE ONE
THE ONE Hije lëngshme metalike me qëndrueshmëri
5,29 €
7,50 €
(0)
Feminelle Freshing Intimate Wash Rimbushje e zezë dhe lule Lotus
Feminelle
Feminelle Freshing Intimate Wash Rimbushje e zezë dhe lule Lotus
4,79 €
7,50 €
(0)
Tender Care Balsam me shumë përdorime rrush pa fara e zezë
Tender Care
Tender Care Balsam me shumë përdorime rrush pa fara e zezë
1,99 €
5,00 €
(0)
Optimals Age Revive Serumi
Optimals
Optimals Age Revive Serumi
18,00 €
(0)
Optimals Age Revive Krema e syve
Optimals
Optimals Age Revive Krema e syve
11,00 €
(0)
Optimals Deep Xhel Pastrues
Optimals
Optimals Deep Xhel Pastrues
8,50 €
(0)
Love Nature Kremë për Trup me Jogurt të Fruta Malit
E shitur
Love Nature
Love Nature Kremë për Trup me Jogurt të Fruta Malit
6,00 €
(0)
Love Nature Skrab Marmelade e manave ​​për fytyrë
E shitur
Love Nature
Love Nature Skrab Marmelade e manave ​​për fytyrë
5,30 €
(0)
Love Nature Sapun me Jogurt të Fruta Malit
E shitur
Love Nature
Love Nature Sapun me Jogurt të Fruta Malit
1,80 €
(0)
Love Nature Kremë për Dush me Jogurt të Fruta Mali
E shitur
Love Nature
Love Nature Kremë për Dush me Jogurt të Fruta Mali
7,50 €
(0)
Love Nature Forest Berries Delight Exfoliating Scrub për trup
E shitur
Love Nature
Love Nature Forest Berries Delight Exfoliating Scrub për trup
6,50 €
(0)
Feminelle Pastrues Freskues Intim me Rrush të Zi dhe Lule Lotus
Feminelle
Feminelle Pastrues Freskues Intim me Rrush të Zi dhe Lule Lotus
4,79 €
8,50 €
(0)
Optimals Age Revive Kremë për Sy Kundër Plakjes
E shitur
Optimals
Optimals Age Revive Kremë për Sy Kundër Plakjes
8,50 €
(0)
NovAge Time Restore Krema Regjenerative e Natës
Novage+
NovAge Time Restore Krema Regjenerative e Natës
26,00 €
(0)
NovAge Nutri6 Facial Oil Kapsulat
Novage+
NovAge Nutri6 Facial Oil Kapsulat
30,00 €
(0)