Home
Kanoli
Kanoli
Kanoli
Brassica napus

Udhëtoni nëpër Suedi gjatë verës dhe do të hasni copëza të verdha të ngrohta pranë fushave të gjelbërta. Këto janë të lashta kanola, bimë të ndritshme, të verdha që i përkasin familjes Brassicaceae. Në mënyrë ushqyese, vaji i kanolës është shumë i ulët në yndyrnat e ngopura, duke e bërë atë një mundësi të shëndetshme. Në kozmetikë, vaji i canola është i njohur për vetitë e tij jashtëzakonisht hidratuese dhe ushqyese, falë acideve të pasura yndyrore, steroleve dhe përmbajtjes së vitaminës E. Vaji i kanolës që përdorim është jo OMGJ, siç janë të gjithë përbërësit tanë.

Përfitimet kryesore
  • Hidratues dhe ushqyes, falë përmbajtjes së acideve yndyrore të pasura me vaj canola.
  • Vaji i Canola është duke zbutur dhe kondicionuar lëkurën.
  • Vitamina antioksiduese E ndihmon në kundërveprimin e dëmtimit oksidativ.
Vaji i kanola është i pasur me acide yndyrore, përfshirë acide oleike, linoleike, α-linolenike dhe palmitike që kanë një afinitet të lartë me lëkurën tonë, duke e bërë atë një hidratues të shkëlqyeshëm.

Gjetur në

DUOLOGI Dual Leave-In Krem për flokë
Duologi
DUOLOGI Dual Leave-In Krem për flokë
1,99 €
3,50 €
(0)
Maskë flokësh me përzierje tropikale Love Nature me mango organike dhe fruta pasioni
Love Nature
Maskë flokësh me përzierje tropikale Love Nature me mango organike dhe fruta pasioni
1,49 €
2,80 €
(0)
Maskë për riparim intensiv të flokëve DUOLOGI
E re
Duologi
Maskë për riparim intensiv të flokëve DUOLOGI
4,99 €
10,00 €
(0)
Zbutës krem ​​i lehtë DUOLOGI
Duologi
Zbutës krem ​​i lehtë DUOLOGI
4,99 €
9,00 €
(0)
Zbutës i pasur me krem ​​DUOLOGI
Duologi
Zbutës i pasur me krem ​​DUOLOGI
9,00 €
(0)
Love Nature Maskë Smoothie për Forcimin e Flokëve me Banane Organike
Love Nature
Love Nature Maskë Smoothie për Forcimin e Flokëve me Banane Organike
2,00 €
(0)
Love Nature Maskë ushqyese për pastrimin e flokëve me avokado organike
Love Nature
Love Nature Maskë ushqyese për pastrimin e flokëve me avokado organike
2,00 €
(0)
Love Nature Maskë për pastrimin e flokëve me papaja organike
Love Nature
Love Nature Maskë për pastrimin e flokëve me papaja organike
1,49 €
2,00 €
(0)
Love Nature Kondicioner për flokë të yndyrshëm me limon organik dhe nenexhik
Love Nature
Love Nature Kondicioner për flokë të yndyrshëm me limon organik dhe nenexhik
6,80 €
(0)
Love Nature Kondicioner për flokë të thatë me grurë organik dhe kokos
Love Nature
Love Nature Kondicioner për flokë të thatë me grurë organik dhe kokos
6,80 €
(0)
Eleo Oil Infused Kondicioner
Eleo
Eleo Oil Infused Kondicioner
6,29 €
11,00 €
(0)
HairX Advanced Care Ultimate Repair Nourishing kondicioner
E shitur
HairX
HairX Advanced Care Ultimate Repair Nourishing kondicioner
7,50 €
(0)
HairX Advanced Kundër Rënies së Flokëve dhe Mbrojtjes së Avancuar Kondicioner
Derisa të ketë në stok
HairX
HairX Advanced Kundër Rënies së Flokëve dhe Mbrojtjes së Avancuar Kondicioner
4,29 €
7,50 €
(0)
THE ONE Everlasting Pudër e shtypur
THE ONE
THE ONE Everlasting Pudër e shtypur
8,49 €
15,00 €
(0)
THE ONE Everlasting Pudër e shtypur
THE ONE
THE ONE Everlasting Pudër e shtypur
8,49 €
15,00 €
(0)
THE ONE Everlasting Pudër e shtypur
THE ONE
THE ONE Everlasting Pudër e shtypur
8,49 €
15,00 €
(0)
THE ONE Everlasting Pudër e shtypur
THE ONE
THE ONE Everlasting Pudër e shtypur
8,49 €
15,00 €
(0)
HairX Advanced Care Volume Lift Fullness Kondicioner
E shitur
HairX
HairX Advanced Care Volume Lift Fullness Kondicioner
7,50 €
(0)
Beutanicals Regjenerator
Beautanicals
Beutanicals Regjenerator
9,00 €
(0)
Sprej për Trup dhe për Fytyrë SPF 50
Sun Zone
Sprej për Trup dhe për Fytyrë SPF 50
21,00 €
(0)