Home
Kokosi
Kokosi
Kokosi
Cocos nucifera

Vaji i ëmbël i kokosit është një super yll i bukurisë, si në formën e pastër dhe si një përbërës kozmetik. Vaji i nxjerrë nga fruti i kokosit përdoret në gatim, shërim dhe kujdes të lëkurës për shekuj të tërë, dhe sot është më e njohur se asnjëherë më parë. Intensivisht hidratues dhe mbrojtës, vaji I kokosit epitomizon bukurinë shumë-qëllimëshe dhe është një zbutës i përsosur për flokë dhe lëkurë. Dhe për ata që jetojnë në klimat më të ftohta si Suedia, vaji i kokosit është një ruajtës i domosdoshëm në kohën e dimrit.

Përfitimet kryesore
  • E pasur me acide esenciale yndyrore që hidratojnë dhe ushqejnë
  • Vaji I kokosit ndihmon që lëkura të ndihet e butë, elastike dhe e zbutur
  • Përkrahë mirëmbajtjen e një barriere të shëndetshme të lëkurës
Vaji i kokosit është I pasur me vitamin E që a efekt antioksidant, ndihmon në mbrojtje të lëkurës nga radikalet e dëmshme të lira.

Gjetur në

Kremi i duarve Love Nature Nourishing me vaj organik kokosi
Love Nature
Kremi i duarve Love Nature Nourishing me vaj organik kokosi
3,79 €
6,50 €
(0)
Love Nature Shampo për flokë të thatë me grurë organik dhe kokos
Love Nature
Love Nature Shampo për flokë të thatë me grurë organik dhe kokos
4,99 €
9,00 €
(0)
Love Nature Xhel freskues dushi me ujë organik kokosi dhe pjepër
Love Nature
Love Nature Xhel freskues dushi me ujë organik kokosi dhe pjepër
11,00 €
(0)
Losion Trupi ushqyes Love Nature me gjalpë organike kakao dhe vaj kokosi
Nuk ka në stok
Love Nature
Losion Trupi ushqyes Love Nature me gjalpë organike kakao dhe vaj kokosi
15,00 €
(0)
Love Nature Krem ushqyes për duar me vaj organik kokosi
Love Nature
Love Nature Krem ushqyes për duar me vaj organik kokosi
5,00 €
(0)
Love Nature Vaj i nxehtë për flokë të thatë me grurë organik dhe kokos
Love Nature
Love Nature Vaj i nxehtë për flokë të thatë me grurë organik dhe kokos
1,49 €
2,00 €
(0)
Love Nature Kondicioner për flokë të thatë me grurë organik dhe kokos
Love Nature
Love Nature Kondicioner për flokë të thatë me grurë organik dhe kokos
6,80 €
(0)
Love Nature Shampon për flokë të thatë me grurë organik dhe kokos
Love Nature
Love Nature Shampon për flokë të thatë me grurë organik dhe kokos
6,80 €
(0)
Love Nature Vaj kokosi ushqyes për flokët
Love Nature
Love Nature Vaj kokosi ushqyes për flokët
7,50 €
(0)
Love Nature krem Trupi Ushqyes me Gjalpë Organike Kakao dhe vaj kokosi
Love Nature
Love Nature krem Trupi Ushqyes me Gjalpë Organike Kakao dhe vaj kokosi
9,00 €
(0)
Love Nature Refreshing sprej me aromë me ujë organik kokosi dhe pjepër
Love Nature
Love Nature Refreshing sprej me aromë me ujë organik kokosi dhe pjepër
7,49 €
14,00 €
(0)
Love Nature Refreshing Xhel dushi me ujë organik kokosi dhe pjepër
Love Nature
Love Nature Refreshing Xhel dushi me ujë organik kokosi dhe pjepër
7,50 €
(0)
Love Nature Refreshing Sapun me ujë organik kokosi dhe pjepër
Love Nature
Love Nature Refreshing Sapun me ujë organik kokosi dhe pjepër
0,99 €
2,50 €
(0)
Love Nature krem ushqyes dushi me gjalpë organike kakao dhe vaj kokosi
Love Nature
Love Nature krem ushqyes dushi me gjalpë organike kakao dhe vaj kokosi
7,50 €
(0)
Love Nature sapun i lëngshëm ushqyes për duar me gjalpë organike kakao dhe vaj kokosi
Love Nature
Love Nature sapun i lëngshëm ushqyes për duar me gjalpë organike kakao dhe vaj kokosi
7,50 €
(0)
NovAge Brilliance Infinite Luminosity Kremë për Sy
E shitur
Novage+
NovAge Brilliance Infinite Luminosity Kremë për Sy
18,00 €
(0)
THE ONE 5-in-1 Wonder Lash XXL Maskarë
THE ONE
THE ONE 5-in-1 Wonder Lash XXL Maskarë
7,50 €
(0)
Optimals Hydra Radiance Krema e syve
Optimals
Optimals Hydra Radiance Krema e syve
8,50 €
(0)
TO 5 në 1 Wonder Lash XXL ML Maskara
E shitur
THE ONE
TO 5 në 1 Wonder Lash XXL ML Maskara
8,50 €
(0)
Coconut Xhel pastrues për Duar
E shitur
Coconut Xhel pastrues për Duar
1,29 €
3,50 €
(0)