Home
Manaferra goji
Manaferra goji
Manaferra goji
Lycium barbarum

Me nofkën “manaferra e lumtur”, manaferra goji thuhet se nxit një sens qetësie dhe mirëqenie, ngritë energjinë dhe mbron trupin nga plakja e parakohshme. Konsiderohet si një nga ushqimet natyrale më të fuqishme kundër plakjes, manaferra goji është përdorur në mjeksinë tradicionale Kineze për mijëra vite, dhe sot, është shumë e njohur si dezert I shëndetshëm I tharë. E pasur me vitamina C, B1 dhe B2, si dhe shumë minerale të ndryshme dhe amino acide, manaferrat goji gjithashtu ofrojnë përfitime fantastike mbrojtëse për lëkurën në bukuri.

Përfitimet kryesore
  • Manaferrat goji janë kundër plakjes, mbrojtëse dhe hidratuese për lëkurën
  • E pasur me antioksidantë që ndihmojnë në luftimin e radikaleve të lira
  • E pasur me vitamina, vitaminat C1, B1 dhe B2, si dhe shumë minerale të ndryshme dhe amino acide
Manaferrat goji përmbajnë shumë nutrientë fitimprurës si dhe amino acide, karrotenoide dhe polisakaride, të gjitha nga të cilat mund të ju ndihmojnë të përmirësoni shëndetin e lëkurës tuaj.

Gjetur në

Love Nature Ujë Qetësues Micelar me Tërshërë dhe Goji Mana Organike
E shitur
Love Nature
Love Nature Ujë Qetësues Micelar me Tërshërë dhe Goji Mana Organike
6,00 €
(0)
Love Nature Maskë Qetësuese me Tërshërë dhe Goji Mana Organike
Love Nature
Love Nature Maskë Qetësuese me Tërshërë dhe Goji Mana Organike
4,29 €
6,50 €
(0)
Love Nature Kremë Ushqyese për Fytyrë me Tërshërë dhe Goji Mana Organike
Love Nature
Love Nature Kremë Ushqyese për Fytyrë me Tërshërë dhe Goji Mana Organike
4,29 €
6,50 €
(0)