Home
Tërshërë
Tërshërë
Tërshërë
Avena sativa

Tërshëra mund të jetë një gjë e thjeshtë ushqimore, por është e pasur në niseshte, lipide dhe proteina, beta-glukane dhe vitaminë E. Të gjitha këto komponente e bëjnë tërshërën jashtëzakonisht qetësuese dhe zbutëse në bukuri. Tërshëra gjithashtu është e njohur se zvogëlon thatësinë, plasaritjen dhe kruarjet e lëkurës duke ofruar përfitime intensive hidratuese. Në kujdesin për flokë, tërshëra ka detyrë të dyfishtë, duke ndihmuar në qetësim dhe hidratim të lëkurës së kokës derisa I bën flokët tuaj më të butë dhe më të hidratuar.

Përfitimet kryesore
  • Tërshëra është qetësuese dhe hidratuese
  • Tërshëra është qetësuese dhe hidratuese
  • Tërshëra është qetësuese dhe hidratuese
Tërshëra është e pasur me Omega-3 acide linoleike, Omega-6 acide linoleike dhe acide esenciale yndyrore, të gjitha nga të cilat përmirësojnë funksionimin e barrierës së lëkurës tuaj për një lëkurë me dukje të shëndetshme.

Gjetur në

DUOLOGI Dual Leave-In Krem për flokë
Duologi
DUOLOGI Dual Leave-In Krem për flokë
1,99 €
3,50 €
(0)
Shampon DUOLOGI Intense Repair Refill
Duologi
Shampon DUOLOGI Intense Repair Refill
8,99 €
14,00 €
(0)
Serum për flokë DUOLOGI Sealing
Duologi
Serum për flokë DUOLOGI Sealing
10,00 €
(0)
Maskë për riparim intensiv të flokëve DUOLOGI
E re
Duologi
Maskë për riparim intensiv të flokëve DUOLOGI
4,99 €
10,00 €
(0)
Shampo riparuese intensive DUOLOGI
E re
Duologi
Shampo riparuese intensive DUOLOGI
4,99 €
9,00 €
(0)
Novage +Multi-Active Anti-Ageing kremi i natës me teksturë të pasur
Novage+
Novage +Multi-Active Anti-Ageing kremi i natës me teksturë të pasur
28,00 €
(0)
Novage+Multi-Active Anti-Ageing kremi i natës me teksturë të lehtë
Novage+
Novage+Multi-Active Anti-Ageing kremi i natës me teksturë të lehtë
28,00 €
(0)
Krem trupi Love Nature Caring me tërshërë organike dhe kajsi
Love Nature
Krem trupi Love Nature Caring me tërshërë organike dhe kajsi
5,99 €
9,00 €
(0)
Love Nature aromë në sprej me tërshërë organike dhe kajsi
Love Nature
Love Nature aromë në sprej me tërshërë organike dhe kajsi
7,49 €
14,00 €
(0)
Love Nature Caring Sapun me tërshërë organike dhe kajsi
Love Nature
Love Nature Caring Sapun me tërshërë organike dhe kajsi
0,99 €
2,30 €
(0)
Love Nature Caring Krem dushi me tërshërë organike dhe kajsi
Love Nature
Love Nature Caring Krem dushi me tërshërë organike dhe kajsi
4,99 €
7,50 €
(0)
Love Nature Caring Locion Trupi me tërshërë dhe Kajsi organike
Love Nature
Love Nature Caring Locion Trupi me tërshërë dhe Kajsi organike
10,99 €
18,00 €
(0)
NovAge Skinrelief Pro Resilient Kremë për natë
Novage+
NovAge Skinrelief Pro Resilient Kremë për natë
25,00 €
(0)
Optimals Comforting Toner fytyre
Nuk ka në stok
Optimals
Optimals Comforting Toner fytyre
8,50 €
(0)
NovAge ProCeuticals Instant Peptide Ampula
Novage+
NovAge ProCeuticals Instant Peptide Ampula
16,99 €
32,00 €
(0)
Baby O Kremë
Baby O
Baby O Kremë
7,50 €
(0)
Baby O BumBum Qumësht Pastrues
Baby O
Baby O BumBum Qumësht Pastrues
12,00 €
(0)
Baby O Pastrues për Flokë & Trup
Baby O
Baby O Pastrues për Flokë & Trup
7,50 €
(0)
Baby O Vaj për Trup
Baby O
Baby O Vaj për Trup
12,00 €
(0)
Baby O Balsam Shumë Qëllimësh
Nuk ka në stok
Baby O
Baby O Balsam Shumë Qëllimësh
7,50 €
(0)