Home
Mjedër
Mjedër
Mjedër
Rubus Idaeus

E butë, e ëmbël dhe e butë, mjedrat janë një preferuar shumëvjeçar në ëmbëlsira dhe smoothie, me një aromë të shijshme verore që ka frymëzuar shumë aromë. Për më tepër, manaferrat freskuese janë të mbushura me vitamina antioksiduese E, B dhe C të cilat të gjitha ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës nga stresi oksidues. Ndërsa çdo pjesë e bimës me mjedër krenohet me përfitime të bukurisë, vaji i farës së mjedrës është veçanërisht ushqyes dhe plotësues për lëkurën tuaj.

Përfitimet kryesore
  • Kondicionimi i lëkurës dhe hidratues, falë përmbajtjes së lartë të sheqerit të mjedrave.
  • Acidet yndyrore të vajit të farës së mjedrës janë ushqyes për lëkurën, kujdesen dhe rimbushin.
  • Antioksidantët ndihmojnë në mbrojtjen e lëkurës nga dëmtimi i radikalit të lirë.
Përmbajtja natyrisht e lartë e mjedrave në acidet frutore, sheqernat dhe vitaminat është e shkëlqyeshme për rrezatimin e lëkurës dhe rigjallërimin.

Gjetur në

Balzami Tender Care Raspberry Multi-purpose
E re
Tender Care
Balzami Tender Care Raspberry Multi-purpose
5,00 €
(0)
Love Nature Xhel për dush eksfoliues energjik me nenexhik dhe mjedër organike
Love Nature
Love Nature Xhel për dush eksfoliues energjik me nenexhik dhe mjedër organike
7,49 €
11,00 €
(0)
Love Nature Energising Locion Trupi me Mente Organike & Mjedër
Love Nature
Love Nature Energising Locion Trupi me Mente Organike & Mjedër
10,99 €
18,00 €
(0)
Love Nature Energising Sapun eksfolues me nenexhik dhe mjedër organike
Love Nature
Love Nature Energising Sapun eksfolues me nenexhik dhe mjedër organike
0,99 €
2,30 €
(0)
Love Nature Energising Xhel dushi eksfoliues me nenexhik dhe mjedër organike
Love Nature
Love Nature Energising Xhel dushi eksfoliues me nenexhik dhe mjedër organike
7,50 €
(0)
Love Nature Energising Aromë Mist me Mente Organike & Mjedër
Love Nature
Love Nature Energising Aromë Mist me Mente Organike & Mjedër
14,00 €
(0)
Optimals Moisture Quenching Maskë për Fytyrë
Optimals
Optimals Moisture Quenching Maskë për Fytyrë
6,49 €
11,00 €
(0)
Love Nature Kremë për Trup me Jogurt të Fruta Malit
E shitur
Love Nature
Love Nature Kremë për Trup me Jogurt të Fruta Malit
6,00 €
(0)
Love Nature Forest Berries Delight Exfoliating Scrub për trup
E shitur
Love Nature
Love Nature Forest Berries Delight Exfoliating Scrub për trup
6,50 €
(0)
Love Nature Kremë për Dush me Jogurt të Fruta Mali
E shitur
Love Nature
Love Nature Kremë për Dush me Jogurt të Fruta Mali
7,50 €
(0)
Love Nature Sapun me Jogurt të Fruta Malit
E shitur
Love Nature
Love Nature Sapun me Jogurt të Fruta Malit
1,80 €
(0)
Love Nature Maskë Revitalizuese Kremoze për Të Gjitha Llojet e Lëkurës
E shitur
Love Nature
Love Nature Maskë Revitalizuese Kremoze për Të Gjitha Llojet e Lëkurës
3,50 €
(0)
Love Nature Xhel për Dush Mint & Mjedër Energjike
E shitur
Love Nature
Love Nature Xhel për Dush Mint & Mjedër Energjike
5,00 €
(0)
Love Nature Sapun Mint & Mjedër
E shitur
Love Nature
Love Nature Sapun Mint & Mjedër
1,80 €
(0)