Home
Kujdesi për buzë
Tender Care
Balsami universal

Përshkrim

Balsam intensivisht hidratues për lëkurë shumë të thatë të fytyrës, buzëve dhe trupit.


  • Ndihmon në përmirësimin e strukturës së lëkurës duke e bërë të butë dhe të lëmueshme
  • Mbronë dhe ushqen
  • Mund të përdoret në tërë trupin
Për Tender Care

Formula e bukur ka mbetur e paprekur që nga lansimi i parë, duke ju ofruar mbrojtje shumë-qëllimëshe për të zbutur lëkurën e thatë dhe të ashpër.

Për lëkurë të bukur dhe të butë...


  1. Vendosni në lëkurë të thatë të fytyrës, bërrylave, duarve, buzëve, gjunjëve apo shputave.
  2. Aplikoni Tender Care sa herë që të ju nevojitet, kurdo që ju duhet.

Përbërësit kryesorë përfshijnë:

•Dyll të Bletëve: është dyll natyral që ndihmon të mbrojë dhe të ushqejë lëkurën.

•Vitaminë E: shërben si antioksidant që mbron lëkurën nga dëmet e radikaleve të lira •Përzierje të zbutësve: zvogëlon avullimin e ujit nga lëkura dhe përshpejton shërimin e funksionit mbrojtës të lëkurës.

Të gjithë Përbërësit
PETROLATUM, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PARAFFINUM LIQUIDUM, CERA ALBA, PARAFFIN, ACETYLATED LANOLIN, CETYL ALCOHOL, TOCOPHERYL ACETATE, PROPYLPARABEN
Tender Care është një balsam i dashur për shumë qëllime me një aftësi fantastike për të zbutur dhe mbrojtur buzët dhe lëkurën e thatë në të gjithë trupin! Krijuar në vitin 1970, Tender Care është bërë një ikonë e Oriflame dhe është dashur dhe përdorur nga miliona. Formula efektive përbëhet nga një përzierje ushqyese e vajrave natyralë, dyllit të bletës dhe vitaminës E dhe ka një origjinë natyrale 99,9%.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.