Home
Kujdesi për buzë
Tender Care
Balsam natyral me shumë qëllime Tender Care

Përshkrim

Balsam me shumë qëllime me përbërës 99,9% me origjinë natyrale: një përzierje vajrash natyralë, dyll blete dhe vitaminë E që ndihmojnë në ushqyerjen e thellë, zbutjen dhe mbrojtjen e buzëve dhe lëkurës së thatë, duke i lënë ato të ndjehen jashtëzakonisht të buta, të lëmuara dhe të zhdërvjellta.
RICINUS COMMUNIS SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS HYBRID OIL, CERA ALBA, HYDROGENATED CASTOR OIL, GLYCERYL CAPRYLATE, TOCOPHERYL ACETATE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE
Tender Care është një balsam i dashur për shumë qëllime me një aftësi fantastike për të zbutur dhe mbrojtur buzët dhe lëkurën e thatë në të gjithë trupin! Krijuar në vitin 1970, Tender Care është bërë një ikonë e Oriflame dhe është dashur dhe përdorur nga miliona. Formula efektive përbëhet nga një përzierje ushqyese e vajrave natyralë, dyllit të bletës dhe vitaminës E dhe ka një origjinë natyrale 99,9%.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.