Home
Kremë dite
Diamond Cellular
Diamond Cellular krema kundër plakjes

Përshkrim

Fitoni një dukje të ndritshme dhe rinore me kremën qelizore kundër plakjes. Kombinon teknologjinë e avancuar me përbërësit luksozë për të targetuar efektet e dukshme të plakjes.


  • Pluhur i pastër diamanti që ndriqon lëkurën
  • Zvogëlon dukshmërinë e linjave dhe rrudhave me ekstrakt të Zhardhokut të Bardhë
  • Ndihmon në përmirësimin e elasticitetit dhe fortësisë së lëkurës
  • Ndihmën në tërheqjen dhe ridefinimin e konturave të fytyrës
Për Diamond Cellular

Diamond Cellular ofron përkujdes luksoz kundër plakjes që përmbanë një përzierje unike të Diamond Elixir TM me pluhur të vërtetë diamanti, dhe Eternal Beauty Kompleksin për rigjenerimin e lëkurës në nivel qelizor.

Për një lëkurë të ndritshme, rinore.


  1. Pastroni lëkurën me Diamond Cellular Micellar Solucionin.

  1. Aplikoni kremën për sy siq është Diamond Cellular Multi Perfector Krema për Sy.

  1. Masazhoni Diamond Cellular Kremën Kundër Plakjes duke shmangur kontaktin direkt me sy.

Përbërësit kryesor përfshijnë:


Diamond Elixir TM. Përbëhet nga:

  • Pluhur Diamanti (Pluhur Diamanti): për të ndriquar dhe qetësuar lëkurën.
  • Zhardhok të Bardhë (Tuber Aestiyum Ekstrakt): ndihmon në përmirësimin e strukturës së lëkurës derisa ka efekt tonifikues dhe zbutës në rrudha.
  • Aktivë ndriques për lëkurën (Pisum Sativum Ekstrakt): ndihmon në zvogëlimin e pigmentimit jotënjëtrajtshëm dhe përmirësimin e strukturës së lëkurës.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, BIS-HYDROXYETHOXYPROPYL DIMETHICONE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, ISONONYL ISONONANOATE, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, DIMETHICONE, CYCLOPENTASILOXANE, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, C20-22 ALCOHOLS, STEARYL ALCOHOL, DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, CETYL ALCOHOL, SUCROSE DILAURATE, SODIUM ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, PARFUM, PALMITOYL PROLINE, METHYLPARABEN, DIMETHICONOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, ISOHEXADECANE, PROPYLPARABEN, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, POLYSORBATE 20, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA, SODIUM POLYACRYLATE, MAGNESIUM PALMITOYL GLUTAMATE, SODIUM PALMITOYL SARCOSINATE, POLYSORBATE 80, PISUM SATIVUM EXTRACT, PHENOXYETHANOL, SILICA, CARBOMER, SODIUM LACTATE, CAPRYLYL GLYCOL, DIAMOND POWDER, P-ANISIC ACID, SODIUM CITRATE, SORBIC ACID, MYRTUS COMMUNIS EXTRACT, TUBER AESTIVUM EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, HELICHRYSUM STOECHAS EXTRACT, CHLORPHENESIN, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, SODIUM BENZOATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7, POGOSTEMON CABLIN LEAF OIL, CITRIC ACID
Përmban eliksir eksklusiv të diamantit, një përzierje e pluhurit të vërtetë të diamantit dhe ekstraktit të zhardhokut të bardhë. Ky koleksion luksoz kundër plakjes rigjeneron lëkurën tuaj në nivel qelizor dhe ju ofron një lëkurë të bukur dhe rinore.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.