Home
Kremë nate
Diamond Cellular
Diamond Cellular trajtim nate për ripërtëritjen e lëkurës

Përshkrim

Merrni një çehre të ndritshme dhe rinore me këtë trajtim natën me performancë të lartë me Cellular Sal Acid për të ndihmuar në përmirësimin e qarkullimit të qelizave të lëkurës, duke rezultuar në lëkurë me pamje më të re.


  • Pluhur diamanti origjinal për të ndriçuar fytyrën
  • Zvogëlon shfaqjen e vijave të holla dhe rrudhave
  • Ndihmon për të ngritur dhe ripërcaktuar konturet e fytyrës Përmirëson qarkullimin e qelizave

About Diamond Cellular

Diamond Cellular ofron një kujdes luksoz kundër plakjes që përmban një përzierje unike të Diamond Elixir TM me pluhur diamanti të vërtetë.


Zgjohuni të ndritshëm dhe rinor


  1. Pastroni lëkurën tuaj me Diamond Cellular Micellar Solution.
  2. Masazh në Trajtimin Restaurues të Natës në mbrëmje ose para se të shkoni në shtrat,.
  3. Vendosni kremin tuaj të syve siç është kremi Diamond Cellular Multi Perfector për sytë.

Përbërësit kryesor që janë të përfshirë:


  • Acide qelizore:Ndihmon në stimulimin e qarkullimit të qelizave të lëkurës dhe ri-forcon veprimin eksfoliant për të promovuar fytyrën me pamje më të re.
  • Kompleksi i Bukurisë së Përjetshme(kombinon 3 aktivë: Ekstrakt Myrtle, Protein Complex dhe Antioksidantë): për të ristrukturuar dhe zbutur sipërfaqen e lëkurës ndërsa mbron nga radikalet e lira në mjedis dhe ndihmon në forcimin e mbrojtjes natyrore të lëkurës.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, BETAINE, DECYL OLEATE, ISOHEXADECANE, SQUALANE, STEARETH-2, CYCLOPENTASILOXANE, BUTYLENE GLYCOL, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, STEARETH-21, CYCLOHEXASILOXANE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, DIMETHICONE, SALICYLIC ACID, POLYACRYLATE-13, POLYISOBUTENE, SODIUM HYDROXIDE, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, PARFUM, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PROPYLPARABEN, DIAMOND POWDER, DISODIUM EDTA, POLYSORBATE 20, SORBITAN ISOSTEARATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, PROPYLENE GLYCOL, SUCROSE DILAURATE, TUBER AESTIVUM EXTRACT, PHENOXYETHANOL, PISUM SATIVUM EXTRACT, CAPRYLYL GLYCOL, P-ANISIC ACID, SORBIC ACID, POGOSTEMON CABLIN LEAF OIL, CITRIC ACID
Përmban eliksir eksklusiv të diamantit, një përzierje e pluhurit të vërtetë të diamantit dhe ekstraktit të zhardhokut të bardhë. Ky koleksion luksoz kundër plakjes rigjeneron lëkurën tuaj në nivel qelizor dhe ju ofron një lëkurë të bukur dhe rinore.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.