Home
Aromat
Flamboyant
Flamboyant ujë tualeti

Përshkrim

Jetoni jetën pa limite të cilën shumica e meshkujve e ëndërrojnë! Për një Mashkull Urban në kërkim të përsosmërisë totale dhe një stili luksoz të jetës.


  • Kapaku i fortë metalik mbyllë shishen elegante
  • Citrusi drithërues ju tërheqë përpara se të shkëlqejë zemra aromatike për shijen tuaj për gjërat më të mira. Dhe pastaj qetësohet me një bazë misku me drurin e bardhë të kedrit Flamboyant ju mbanë që të ktheheni prap për më shumë
Për Flamboyant

Disa meshkuj e ëndërrojnë. Flamboyant mashkulli e jeton.

ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRAL, COUMARIN, EUGENOL, GERANIOL

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.