Home
Kujdesi i duarve
Hand Care
Pro-Youth krema për duar

Përshkrim

Krema Efektive për Duar me Komplesin me Mbrojtje të Trefishtë. Mbron nga dëmi i rrezeve UV, zbut, balanson tonin e lëkurës me hidratim 24 orësh. Me Dyll Zbutës të Bletëve dhe Vajin ushqyes të Bajameve të Ëmbla.
AQUA, GLYCERIN, GLYCINE SOJA OIL, STEARYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CYCLOPENTASILOXANE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, DIMETHICONE, GLYCERYL STEARATE SE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, CYCLOHEXASILOXANE, CERA ALBA, CARBOMER, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, CETEARETH-20, PROPYLPARABEN, PARFUM, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, DISODIUM EDTA, SODIUM HYDROXIDE, ARACHIDIC ACID, BHT, LAURIC ACID, MYRISTIC ACID, PHENOXYETHANOL
Offering a great range of products containing almond oil to keep your hands looking beautiful and feeling soft. Hand Care Advanced offers you effective products with more advanced benefits such as repair and protection for dry and rough hands.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.