Home
Pastrues grimi
Diamond Cellular
Diamond Cellular serum pastrues për fëtyrë

Përshkrim

Hiqni makijazhin dhe papastërtitë me këtë pastrues luksoz gjithçka në një, toner dhe pastrues makijazhi, që përmban teknologjinë White Diamond Elixir ™ dhe Micellar.


 • Me teknologjinë micellar për të kapur papastërtitë në mënyrë efektive gjatë pastrimit, duke eliminuar papastërtitë dhe vajin nga lëkura
 • Zbulon fytyrën shkëlqyese
 • Lëkura duket e butë dhe e freskët
 • Pastron, tonifikon dhe zbutet në një hap të thjeshtë
 • Formulë pa sapun dhe alkool

Për Diamond Cellular

Diamond Cellular ofron një kujdes luksoz kundër plakjes që përmban një përzierje unike të Diamond Elixir TM me pluhur të vërtetë diamanti dhe Kompleksin e Bukurisë së Përjetshme për të rinovuar lëkurën në një nivel qelizor.

Hiqni të gjitha papastërtitë në një spastrim ...


 1. Shpërndani Pastruesin e Zgjidhjeve Miscellar mbi një jastëk leshi pambuku.
 2. Fshijeni fytyrën derisa të hiqet e gjithë papastërtia dhe jastëku të pastrohet.
 3. Vendosni kremin kundër plakjes Diamond Cellular.
 4. Përsëriteni natën me Trajtimin Rivendosës të Diamant Cellular Night.

Përbërësit kryesorë përfshijnë:


 • Diamond Elixir i bardhë™ :

- Tartufi i bardhë (Ekstrakti i tuberit Aestiyum): ndihmon në përmirësimin e lëkurës, ndërsa ka një efekt tonifikues dhe zbutës të rrudhave

- Ndriçimi i lëkurës aktive(Ekstrakt Pisum Sativum): ndihmon në zvogëlimin e pigmentimit të pabarabartë dhe përmirësimin e lëkurës.


 • Teknologjia Micellar (Coco-Glucoside): bllokon papastërtitë duke eleminuar papastërtitë dhe vajin nga lëkura.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, BUTYLENE GLYCOL, COCO-GLUCOSIDE, C12-13 PARETH-9, GLYCERIN, IMIDAZOLIDINYL UREA, SODIUM BENZOATE, PARFUM, LACTIC ACID, SODIUM CITRATE, TUBER AESTIVUM EXTRACT, SUCROSE DILAURATE, PHENOXYETHANOL, POLYSORBATE 20, PISUM SATIVUM EXTRACT, CAPRYLYL GLYCOL, POGOSTEMON CABLIN LEAF OIL, P-ANISIC ACID, SORBIC ACID, CITRIC ACID
Përmban eliksir eksklusiv të diamantit, një përzierje e pluhurit të vërtetë të diamantit dhe ekstraktit të zhardhokut të bardhë. Ky koleksion luksoz kundër plakjes rigjeneron lëkurën tuaj në nivel qelizor dhe ju ofron një lëkurë të bukur dhe rinore.

Oriflame India Private Limited

B-44, Phase II, Post Office - NSEZ

Gautam Budh Nagar

Uttar Pradesh, 201305 INDIA

INDIA

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.