Home
Kujdesi i duarve
Hand Care
Oriflame Dream kremë për duar

Përshkrim

Qerasni duart tuaja me butësinë për të cilën ëndërrojnë. Një kremë e përshtatshme për duar që ushqen lëkurën tuaj, të butë dhe të lëmueshme derisa jeni në lëvizje. Një formulë që ka për bazë glicerinën me përbërje të vajit të ëmbël të bajamës dhe vitaminës E.

Aplikojeni butësisht në duart tuaja sa herë që mendoni se është e nevojshme.

AQUA, GLYCERIN, ETHYLHEXYL PALMITATE, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, DIMETHICONE, GLYCERYL STEARATE SE, PARFUM, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, CETEARETH-20, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, CARBOMER, PROPYLPARABEN, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, TOCOPHERYL ACETATE
Offering a great range of products containing almond oil to keep your hands looking beautiful and feeling soft. Hand Care Advanced offers you effective products with more advanced benefits such as repair and protection for dry and rough hands.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.