Home
Kremë dite
Royal Velvet
Royal Velvet krema ditore për forcimin e lëkurës me FM 15

Përshkrim

Firmon dhe forcon lëkurën për gratë 40+. Ofron një formulë intensivisht hidratuese të pasuruar me Infuzionin unik të Irisit të Zi, duke e lënë lëkurën tuaj të ndihet më e butë, më e fortë dhe dukshëm më e re.


  • Zvogëlon dukshëm shfaqjen e vijave të holla dhe rrudhave
  • Ndihmon në forcimin e lëkurës dhe përmirëson konturet e fytyrës
  • Formulë intensivisht hidratuese
  • Përmirëson kërcimin dhe elasticitetin e lëkurës
  • SPF 15

Për Royal Velvet

Koleksioni luksoz Royal Velvet ofron një formulë të pasur dhe sensuale të pasuruar me Black Iris Infusion për të ndihmuar në forcimin, dhe hidratimin e lëkurës tuaj.

Për lëkurë të fortë dhe të bukur

  1. Pastroni lëkurën tuaj me Qumësht pastrues kremi Royal Velvet.
  2. Hiqni gjurmët e fundit të make-up-it me Toner Royal Velvet Soothing.
  3. Masazhoni në kremin tuaj të ditës Royal Velvet Firming, duke shmangur kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë.
  4. Aplikoni kremin e syve si zakonisht.

Përbërësit kryesorë që janë të përfshirë:


Black Iris Infusion: përmban Iris Isoflavones (Ekstrakt Iris Florentina) nga lisi i irisit dhe mineralet e meteoritit (Pluhur Meteoriti) për të përmirësuar pamjen e vijave të imëta dhe rrudhave dhe për të përmirësuar qëndrueshmërinë e lëkurës dhe konturet e fytyrës.

  • SPF 15: Mbron lekuren tuaj nga demtimet e diellit dhe plakjen e parakohshme
Të gjithë Përbërësit
AQUA, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, GLYCERIN, OCTOCRYLENE, BUTYLENE GLYCOL, CYCLOPENTASILOXANE, STEARYL DIMETHICONE, STEARETH-2, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, STEARETH-21, PPG-3 BENZYL ETHER MYRISTATE, DICAPRYLYL CARBONATE, CYCLOHEXASILOXANE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, OCTADECENE, SODIUM POLYACRYLATE, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, TOCOPHERYL ACETATE, PROPYLPARABEN, PISUM SATIVUM EXTRACT, DISODIUM EDTA, XANTHAN GUM, IRIS FLORENTINA ROOT EXTRACT, SODIUM CITRATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM HYALURONATE, CHLORPHENESIN, BHT, PHENOXYETHANOL, COPPER ASPARTATE, MAGNESIUM ASPARTATE, MANGANESE ASPARTATE, ZINC ASPARTATE, METEORITE POWDER, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, ETHYLPARABEN, BUTYLPARABEN
Një rutinë e bukur e plotë e kujdesit të lëkurës për gratë 40+ e fokusuar në forcimin e lëkurës. Koleksioni luksoz Royal Velvet ofron një formulë të pasur dhe sensuale të mbushur me lule irisit për të forcuar dhe hidratuar intensivisht lëkurën tuaj.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.