Home
Kremë nate
Royal Velvet
Royal Velvet krema e natës për ripërtëritjen e lëkurës

Përshkrim

Firmon dhe ushqen lëkurën për gratë 40+. Një formulë intensivisht hidratuese e pasuruar me Infuzionin unik të Irisit të Zi për të përmirësuar qëndrueshmërinë e lëkurës gjatë pushimit.


  • Zvogëlon shfaqjen e vijave të holla dhe rrudhave
  • Firmon lëkurën duke zvogëluar prishjen e kolagjenit dhe elastinës
  • Rimbush hidratimin e lëkurës brenda natës
  • Përmirësimi i kërcimit dhe elasticitetit të lëkurës

Për Royal Velvet

Koleksioni luksoz Royal Velvet ofron një formulë të pasur dhe sensuale të mbushur me lule irisi për të forcuar, forcuar dhe hidratuar intensivisht lëkurën tuaj.

Për lëkurë të fortë dhe të bukur

  1. Pastroni lëkurën tuaj me Qumësht pastrues kremi Royal Velvet.
  2. Hiqni gjurmët e fundit të grimit me Toner Royal Velvet Soothing.
  3. Masazhoni në kremin tuaj të natës Royal Velvet Repairing.
  4. Aplikoni kremin e syve si zakonisht.

Përbërësit kryesorë përfshijnë:


  • Black Iris Infusion:përmban Iris Isoflavones (Ekstrakt Iris Florentina) nga lulja e irisit për të përmirësuar pamjen e vijave të imëta dhe rrudhave dhe Minerale Meteorite (Pluhur Meteorite) për të përmirësuar qëndrueshmërinë e lëkurës dhe konturet e fytyrës.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CYCLOPENTASILOXANE, ISONONYL ISONONANOATE, MYRISTYL MYRISTATE, CYCLOHEXASILOXANE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, DISTARCH PHOSPHATE, SODIUM POLYACRYLATE, CERA ALBA, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, PARFUM, IMIDAZOLIDINYL UREA, CAPRYLYL GLYCOL, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, PISUM SATIVUM EXTRACT, DISODIUM EDTA, XANTHAN GUM, HYDROGENATED CASTOR OIL, IRIS FLORENTINA ROOT EXTRACT, COPERNICIA CERIFERA CERA, SODIUM CITRATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM HYALURONATE, CHLORPHENESIN, PHENOXYETHANOL, COPPER ASPARTATE, MAGNESIUM ASPARTATE, MANGANESE ASPARTATE, ZINC ASPARTATE, METEORITE POWDER, ETHYLPARABEN, BUTYLPARABEN
Një rutinë e bukur e plotë e kujdesit të lëkurës për gratë 40+ e fokusuar në forcimin e lëkurës. Koleksioni luksoz Royal Velvet ofron një formulë të pasur dhe sensuale të mbushur me lule irisit për të forcuar dhe hidratuar intensivisht lëkurën tuaj.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.

 

Ndani