Home
Kremë për sy
Royal Velvet
Royal Velvet krema për forcimin e vendeve rreth syve

Përshkrim

Përmirëson shfaqjen e qarqeve nën sy për gratë 40+. Pasuruar me Black Iris Infusion për t’i lënë sytë të ndjehen më të butë dhe më të fortë dhe të duken dukshëm më të rinj.


  • Ndihmon në forcimin dhe rikonturimin e lëkurës rreth syrit
  • Zvogëlon shfaqjen e vijave të holla dhe rrudhave
  • Përmirëson shfaqjen e rrathëve të errët dhe fryrjes
  • Sytë ndjehen më të butë dhe më të fortë

Për Royal Velvet

Koleksioni luksoz Royal Velvet ofron një formulë të pasur dhe sensuale të mbushur me lule irisi për të forcuar, forcuar dhe hidratuar intensivisht lëkurën tuaj.

Për sy të fortë dhe të ndritshëm

  1. Përdoreni çdo ditë pas pastrimit dhe tonifikimit për një ritual të plotë bukurie.
  2. Aplikoni një lyerje të vogël kremi në pjesën e jashtme të secilit sy.
  3. Lyejeni butësisht nga brenda drejt hundës.

Përbërësit kryesorë përfshijnë:


  • Black Iris Infusion: përmban Iris Isoflavones nga lulja e irisit për të përmirësuar pamjen e vijave të imëta dhe rrudhave dhe mineraleve të meteorit për të përmirësuar qëndrueshmërinë e lëkurës dhe konturet e fytyrës.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, ISOHEXADECANE, CYCLOPENTASILOXANE, ISONONYL ISONONANOATE, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, CYCLOHEXASILOXANE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, SODIUM POLYACRYLATE, CAFFEINE, CERA ALBA, CETYL ALCOHOL, NYLON-12, STEARYL ALCOHOL, IMIDAZOLIDINYL UREA, METHYLPARABEN, EUPHRASIA OFFICINALIS EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, PROPYLPARABEN, DISODIUM EDTA, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, XANTHAN GUM, MICA, IRIS FLORENTINA ROOT EXTRACT, SILICA, PISUM SATIVUM EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, SODIUM BENZOATE, PHENOXYETHANOL, SODIUM CITRATE, COPPER ASPARTATE, MAGNESIUM ASPARTATE, MANGANESE ASPARTATE, ZINC ASPARTATE, POTASSIUM SORBATE, CHLORPHENESIN, METEORITE POWDER, SORBIC ACID, ETHYLPARABEN, BUTYLPARABEN
Një rutinë e bukur e plotë e kujdesit të lëkurës për gratë 40+ e fokusuar në forcimin e lëkurës. Koleksioni luksoz Royal Velvet ofron një formulë të pasur dhe sensuale të mbushur me lule irisit për të forcuar dhe hidratuar intensivisht lëkurën tuaj.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.