Time Reversing
Time Reversing Intense SkinGenistII™ krema ditore me FM 15

Përshkrim
Zvogëlon në mënyrë dramatike rrudhat dhe ndihmon në riaktivizimin e potencialit rinor të lëkurës mbi 55. Përmban genisteinSOY ™ dhe amino kompleks për të ndihmuar në përmirësimin e rënies së lëkurës të shkaktuar nga ndryshimet hormonale të lidhura me moshën.


  • GenisteinSOY i mbyllur me ekstra të pastër për të vepruar në Gjenet e Bukurisë së lëkurës
  • Ndihmon në mirëmbajtjen e lëkurës së trashë, të zhdërvjellët
  • Rrezaton gjallëri dhe rininë
  • Ndihmon në përmirësimin e kontureve të fytyrës dhe zvogëlon dukshëm rrudhat

Rreth Time Reversing Intense

Për gratë 55+ që duan të synojnë plakjen e lëkurës në menopauzë. Me sojë genistein për të stimuluar Genet tuaja të Bukurisë ™ të cilat përfshihen në ruajtjen e pamjes së bukur të lëkurës.
Për lëkurë të bukur elastike


  1. Masazhojeni çdo mëngjes pasi të keni pastruar plotësisht lëkurën tuaj.
  2. Vendosni kremin tuaj për sytë Time Reversing Intense Skin Genist.
  3. Për rezultate më të mira përdorni me Time Reversing SkinGenist ™ Kremë të natës dhe Ditës & Night Essence.Përbërësit kryesorë përfshijnë:


  • Sojë Genistein

(Izoflavonet e sojës): një lëndë ushqyese superiore kundër plakjes në një format unik të kapsuluar për të rritur shpërndarjen në lëkurë


  • Amino+

(Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7): rrit prodhimin e kolagjenit, elastinës dhe acidit hialuronik për të rivendosur densitetin e lëkurës.


  • SPF 15: mbron lëkurën nga dëmtimi i fotove dhe radikalët e lirë të shkaktuar nga UV.
Të gjithë Përbërësit
AQUA, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, OCTOCRYLENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CYCLOPENTASILOXANE, STEARYL DIMETHICONE, STEARETH-2, ISOHEXADECANE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, STEARETH-21, PPG-15 STEARYL ETHER, CYCLOHEXASILOXANE, OCTADECENE, SODIUM POLYACRYLATE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, CAPRYLYL GLYCOL, METHYLPARABEN, IMIDAZOLIDINYL UREA, PARFUM, CETYL ALCOHOL, STEARYL ALCOHOL, PROPYLPARABEN, MICA, PISUM SATIVUM EXTRACT, DISODIUM EDTA, XANTHAN GUM, PROPYLENE GLYCOL, SILICA, SODIUM CITRATE, ALCOHOL, DECYL GLUCOSIDE, GLUTAMINE, POTASSIUM SORBATE, POLYSORBATE 80, CHLORPHENESIN, BHT, CARBOMER, LECITHIN, SODIUM LACTATE, CISTUS INCANUS FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT, GYNOSTEMMA PENTAPHYLLUM LEAF/STEM EXTRACT, PHENETHYL ALCOHOL, GLYCYRRHIZA GLABRA ROOT EXTRACT, POLYSORBATE 20, SOY ISOFLAVONES, PHENOXYETHANOL, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7
Për femrat e moshës 45+ që dëshirojnë të targetojnë plakjen e lëkurës, Time Reversing SkinGenist™ përfshinë genisteinSOY, një nutrient kundër plakjes nga Soja. Vepron duke zvogëluar rrudhat dhe duke përmirësuar ndritshmërinë, fortësinë dhe qëndrueshmërinë e lëkurës tuaj.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.