Home
Serum & përforcues
Royal Velvet
Royal Velvet kapsulat

Përshkrim

Kapsulat Royal Velvet Ultra Firming përmbajnë një përzierje të lehtë, por edhe të thellë-ushqyese të 5 vajrave të çmuar dhe Black Iris Infusion për ta lënë lëkurën tuaj të zbutur menjëherë dhe kadife të butë, me linja të imta dhe rrudha të zvogëluara dukshëm. Ndiqni me Royal Velvet Day ose Night Cream. 28 kapsula që do të përdoren në 4 javë.

Për një efekt të butë dhe të menjëhershëm, hapni kapsula forcuese duke përdredhur skedën rreth dy herë, duke përdorur majat e gishtave për të masazhuar përmbajtjen në fytyrën dhe qafën e pastruar.

Gama luksoze Royal Velvet është formuluar me Infuzion unik Black Iris. Ky përbërës ngadalëson procesin e plakjes dhe forcon epidermën. Si rezultat, lëkura bëhet më e butë dhe duket më e re dhe e ngritur.

Të gjithë Përbërësit
CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONOL, SILICA SILYLATE, CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL, PERSEA GRATISSIMA OIL, PRUNUS PERSICA KERNEL OIL, RIBES NIGRUM SEED OIL, SESAMUM INDICUM SEED OIL, LIMNANTHES ALBA SEED OIL, TOCOPHERYL ACETATE, IRIS FLORENTINA ROOT EXTRACT, PARFUM, METEORITE POWDER, TOCOPHEROL
Një rutinë e bukur e plotë e kujdesit të lëkurës për gratë 40+ e fokusuar në forcimin e lëkurës. Koleksioni luksoz Royal Velvet ofron një formulë të pasur dhe sensuale të mbushur me lule irisit për të forcuar dhe hidratuar intensivisht lëkurën tuaj.

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.