Home
Kujdesi i lëkurës
Kujdesi i lëkurës për Meshkuj
SkinPro Sonic me Sistem 3-në-1

Përshkrim

Trajtojeni veten me një trajtim të fytyrës në shtëpi-SPA - ÇDO DITË

REZULTATET E TRAJTIMIT SPA NË SHTËPI - 100% PAJTOHEN*


Arritni lëkurë të pastër dhe të shëndetshme me shkëlqim dhe një ndjesi të mrekullueshme të përkëdhelur me sistemin e jashtëzakonshëm SkinPro Sonic 3-në-1. Mundësuar nga teknologjia e zërit, pastron, eksfolon dhe masazhon lëkurën për rezultate të ngjashme me banjën në komoditetin e shtëpisë tuaj. Me një zgjedhje prej tre programesh dhe tre shtojcash, ju mund ta personalizoni lehtësisht kujdesin e fytyrës për ta çuar rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës në një nivel të ri efektiv - dhe ngjyrën tuaj në më të bukurën e saj.


"lëkura ime asnjëherë nuk është ndier më e mirë"#

SkinPro Sonic 3-in-1 të dhënat e sistemit:

Pajisja e teknologjisë së zërit

Kokë pastruese me furçë pastruese

Kokë eksfoliuese silikoni për përpunimin e lëkurës

Krekë masazhi me metal tonifikues

Zgjedhja e 3 programeve:

  • Zonë e automatizuar e fytyrës 60 sekonda
  • intensitet të lartë konstant
  • intensitet të ulët konstant

Funksionim i përshtatshëm i baterisë

Qëndrim praktik për ruajtje/tharje


Përmasat: 15,8 x 5,85 x 5,8 cm. Materiali: ABS.


Brusha e pastrimit dhe koka

Pastrim efektiv i përditshëm për lëkurë jashtëzakonisht të pastër, të freskët, dukshëm të rinovuar dhe me pamje të shëndetshme.

Fijet e imta të najlonit të furçës së pastrimit janë krijuar për të hequr make-up-in dhe papastërtitë e përditshme duke përfshirë vajin dhe sebumin e tepërt, papastërtitë dhe papastërtitë e tjera si grimcat e ndotjes, për ta lënë lëkurën të përgatitur për përthithjen optimale të produkteve tuaja të kujdesit të lëkurës.

SHUMË MË EFEKTIVE SE SA PASTRIMI MANUAL !


Madhësia: Diametri 4.77 cm. Materialet: PP me qime najloni.


KOKË SHKRIRËSE TË SILIKONIT për Rafinimin e Lëkurës

Pastrim dhe eksfolim tepër i butë por i thellë për të zbuluar një strukturë lëkure më të lëmuar, më të rafinuar me pore dukshëm të minimizuara.

Koka e butë, eksfoluese silikoni heq qelizat e vdekura të lëkurës dhe mbeturinat e tjera të grumbulluara, duke zhbllokuar dukshëm poret, duke zbutur dhe rafinuar strukturën e lëkurës dhe duke ndihmuar në sigurimin e përthithjes dhe performancës optimale të produkteve tuaja të kujdesit të lëkurës.

LËKURË MË E BUTË VETËM PËR 4 JAVË - PROVUAR KLINIKISHT!

Madhësia: diametri 5 cm. Materialet: PP me silikon.


KOKË METALI MASAZHE tonifikuese

Një ndryshim i vërtetë i lojës në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës, kjo kokë masazhi është vërtetuar klinikisht se përmirëson tonin e lëkurës, elasticitetin dhe elasticitetin në vetëm 4 javë për lëkurë që duket dhe ndihet e ngritur.

Koka e ftohtë, me teksturë prej çeliku inox mund të përdoret për masazh në produktet e kujdesit të lëkurës, ndërsa në të njëjtën kohë, dridhja e zërit rrit veprimin për të ndihmuar në rritjen e mikroqarkullimit. E përkryer për masazhimin e fytyrës, nofullës, qafës dhe dekoltesë.

LËKURË MË ELASTIKE, E LETËSISË, E TONUUAR NË VETËM 4 JAVË - E VËRTUAR KLINIKË!

Përmasat: gjatësia 6,15 cm x 5 cm. Materialet: PP me çelik inox.


Testuar klinikisht duke përdorur të tre kokat në kombinim me një pastrues shkumëzues dhe një hidratues bazë.

* Testi i konsumatorit duke përdorur të tre kokat në kombinim me një pastrues shkumës dhe një hidratues bazë.

#Komenti nga konsumatori

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.