Home
Aromat
Koleksioni i Femrave
Men’s Collection Citrus Tonic ujë tualeti

Përshkrim

Priteni çdo ditë më të freskuar dhe plot vetëbesim. Ky ujë tualeti impresionon me notat freskuese energjike të drunjta dhe akorde agrumesh, dhe shpreh përsosmërisht ndjenjën e kënaqësisë.

Aplikoni aromën në pikat e pulsit të trupit tuaj, qafën ose kyçin e dorës.

ALCOHOL DENAT., AQUA, PARFUM, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, LINALOOL, CITRAL, GERANIOL, PHENOXYETHANOL, CI 19140, CI 16035

Dorëzim shumë i shpejtë dhe i besueshëm.

Në vend të pagesës së transportit, në momentin që bëni porosinë sistemi ju jep automatikisht 2 produkte në vlerë prej 3.79 euro ose 5.59 Euro. Zgjidhni njërën nga produktet e ofruara në momentin e porosisë dhe merrni transportin falas.